.

.

3D Yazıcı silikon kılıf Için Üç Set Ender 3 CR-10 CR-10S

3D Yazıcı silikon kılıf Için Üç Set Ender 3 CR-10 CR-10S

₺ 1.32
₺ 1.65
-20 %
Stokta

Bu büyük bir yedek için kolayca yıpranmış ve yırtık kapton bant ve ısı dayanıklı pamuk ile gelen en 3 D yazıcılar. Bu silikon kılıf kıyasla çok daha dayanıklı ve fonksiyonel tipik stok soloutions hotend için yalıtım.
Bu hotend Kılıf büyük ölçüde yardımcı stabalize sıcaklığı hotend ne olursa olsun çevreleyen çevre sıcaklıkları.
Kılıf için kullanılabilir hızla ısı hotend yapısı olarak istenen sıcaklık silikon içinde durumda hızla kaçan ısı önler.
Bu Durumda ile güvenle baskı daha egzotik malzemeler gibi kullanarak ayrıca daha yüksek sıcaklıklarda PETG soğutma hayranları tam hız. Aktif tutmak hotend çok sıcak ve soğutma PETG çok daha hızlı bu yatağı üzerine koydu önce can ile yardımcı başarı oranları daha üzerinde baskılar.
Renk : Siyah
Malzeme : silikon kauçuk
Yeni eğilim 3 D baskı içinde, hotend Kılıf, dalgalanan sıcaklıklarda hotend tutmak için yardımcı ve bu nedenle iyileştirilmesi baskı kaliteli. Biz bir yüksek-sıcaklık silikon kılıf tüm yazıcılar ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. Yönetmek yardımcı olmak için bu Davayı hotend sıcaklık ise soğutma hayranları işletmek yüksek hızlarda soğutma filamentler gerektiren bir çok daha yüksek ekstrüzyon sıcaklık. Bu hotend Kılıf artıracak başarı oranları üzerinde baskılar ile bu tür egzotik filamentler yanı sıra etkileri azaltmak isı radyasyon gelen hotend üzerine küçük modeller hangi olabilir böyle daha duyarlı ısı dalgalanmaları.
Paket İçeriği : 3 * 3 D Yazıcı Kılıf
Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünleri dahil değildir.
Not : işık çekim ve farklı görüntüler neden olabilir resimde öğenin renk biraz farklı gerçek bir şey. Ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.

R

Müşteri seçim