.

.

2*3/4*15mm RCIDOS Kodlama Makinesi harfler/Pirinç esnek harfler, numarası, alfabe, sembol özelleştirme yazı, DY-8 Karakterler kalıp

2*3/4*15mm RCIDOS Kodlama Makinesi harfler/Pirinç esnek harfler, numarası, alfabe, sembol özelleştirme yazı, DY-8 Karakterler kalıp

₺ 8.90
Stokta

2*3/4*15mm Kodlama Makinesi harfler/Pirinç esnek harfler,Numarası, alfabe, sembol özelleştirme yazı, DY-8 Karakterler kalıp********* Standar harfler *********Boyutu : 2*3/4*15mm için seçin- 1) alfabe : ÜST durumdaABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ- 2) numarası : 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9- 3) sembolü : -/. 2mm spacerFiyat : Web fiyat için 40 pcs harfler, eğer daha fazla veya daha az almak bize teyit fiyat,Ve nakliye navlun seçebilirsiniz ayrıca DHL/Fed Ex/UPS/TNT, navlun ödemek gerekir ekstraÖzelleştirilmişBiz kaynağı özelleştirilmiş projeleri, fiyat farklı, üretmek zaman olacak onaylamak bizimle konuşmakWelcom bize soruşturmaTeşekkür ederim! Sizin geribildirim tüm yapar buna değer!
Biz müşterilerimizin aşk işitme veren bize onların görüşler bizim hizmet ve ürünleri, Aliexpress veya bir yorum olsun. Yani, bize ne istediğinizi bildirin düşünüyorum, ama bir sorun varsa biz bunu düzeltmek ve Yardım değişikliği herhangi bir negatif geribildirim bırakın önce görüşler. Daha az 5-Yıldız Değerlendirme? Ne sorunu oldu? Biz nasıl bildirin daha iyi şeyler yapmak ve teklif size 5-yıldız tedavi Hak!
Yani lütfen, değil eğer 5 yıldız, bize 4 ve bize mükemmel yapmak.
Abd ile temasa.. Biz sunmayı hedefliyoruz en üst düzeyde müşteri hizmetleri ve memnuniyeti müşterilerimizin tüm Ve bu çok yol sunuyoruz neden olur varsa bize ulaşın herhangi bir Hıçkırık! ************** BetteRKalite, betteRTeslimat, betteRFiyat**************** ödemeniz gerekiyor " ithalat gümrük VERGISI " zamannet gümrükveya kuryepass size paketi vergi miktarı biz emin değil, bu sizin hükümet tarafından şarj desteğiniz için teşekkürler, biz yapacağız betteR !!!

R

Müşteri seçim