.

.

Rorec 1 Pcs Güzellik Ihale Cilt Nemlendirici Maske Nazik Besler Siyah Kafa Akne Yağ Kontrolü Küçültme Gözenekleri Beyazlatma Yüz Maskesi

Rorec 1 Pcs Güzellik Ihale Cilt Nemlendirici Maske Nazik Besler Siyah Kafa Akne Yağ Kontrolü Küçültme Gözenekleri Beyazlatma Yüz Maskesi

₺ 0.71
₺ 1.11
-36 %
Stokta

Özellikleri : 1. üçlü-eylem süper sürükleyici duo serum sistemi için yüksek verimli emme 2. saf pamuk maskesi emer kir ve aşırı sebum ise derinden nemlendirir ve cilt aydınlatmak 3. zengin vitaminler, mineraller, ve antioksidanlar nemlendirir ve beyazlatmak cilt 4. teşvik cilt rejenerasyon için sağlıklı nemli cilt
Notlar kullanırken 1. kullanım kozmetik eğer aşağıdaki anormallikleri devam ederse, size kullanarak durdurmak gerekir. Eğer bunu kullanarak tutmak, bu sizin belirtiler kötü. Dermatolog danışın. Bir) gibi bir anormallik olduğunda kırmızı nokta, şişme, veya kullanım sırasında kaşıntı B) tarafından uygulanan kısım Zaman yukarıdaki gibi anormal doğrudan güneş ışığı 2. yaralı alanlar, gibi egzama ve dermatit, siteyi kullanmayın lütfen. 3. depolama ve Taşıma Önlemleri A) açılış sonra hemen Kullanın. B) bebekler ve çocuklar ulaşamayacağı Tutmak.
Nasıl kullanmak için 1. Clear yüz cilt, maske kaldırmak 2. beyaz inci filmi yerleştirin, dışa yapıştırılmış maske yüz 3. maske uygulayın, ışık güvence üzerinde yüz hafifçe 4. Relax için 15-20 dakika 5. maske kaldırmak, daha sonra aşırı özü pat absorbe
Yumurta yüz Maskesi Beyazlatma Beyaz Kalkmasına Gözenek Az Yüz Yüz Maskesi cildinizi temizler açıkça, sorunsuz ve iyi doku. Sizin yüz sıkın haline yardımcı olur, İnanılmaz beyazlatılmış ve gözenek az. Salyangoz Maske Nemli salyangoz balçık özleri hızla teslim su ve doğal mineraller için yorgun ve hassas cilt, Yatıştırır cilt tahriş, yardım kanıtlamak için ipeksi cilt. Bu salyangoz hidrojel maskesi benzersiz imal 100% salyangoz balçık içeren doğal Anti-aging özellikleri. Bu salyangoz maskesi bunu geliştirmek için cilt içinde erir ve nemli tutmak. Dışarı getirmek için cildi besler bir cilde doğal ışıltısını. Bu salyangoz maske cilde beslenme katmanlar ekler Yapmak için yaşlanma ve cilt sağlar ile uzak kalır sağlıklı ve genç. Gül Özü Bir : Gül popüler bir madde cilt bakımı Gül popüler bir madde cilt bakımı. Bu narin çiçek özleri tüm cilt tipleri üzerinde kullanılan olabilir ama genellikle dahil ürünleri için kuru, hassas, ve olgun cilt. B : Nemlendirici kuru cilt ve cilt dokusunu rafine yardımcı olabilir Karmaşık bir dizi içeren vitaminler, mineraller, ve antioksidanlar, gül özleri var mükemmel yumuşatıcı özellikleri için nemlendirici kuru cilt ve cilt dokusunu rafine yardımcı olabilir.
Bal Içeren bal özü ile zengin çeşitli vitaminler, Mineraller ve esansiyel amino asit için kaba ve kuru cilt, Cilt radyant bakmak yapmak için yardımcı olur.
Limon Bu bir levha tipi maske içeren lemon özleri. Itnot sadece temizlik vardır ve büzücü etkileri ama alsosoothes yorgun görünümlü cilt, Bu pürüzsüz ve temiz bırakarak. Bu hipoalerjenik maske yaprağı ile facealong bağlı kalır doğal Cilt doku, ve sizin cilt için asoothing konfor sağlayacaktır.
Nuphar Içeren mükemmel bir nemlendirici nuphar özü Kuru ve çatlamış cilt için, bu güçlü bir cilt nemlendirici katman oluşturmak için yardımcı olur Aloe Uzun zaman önce aloe halk çare olduğunu. Aloe bir enflamatuar bozukluklar tedavisi, kan dolaşımını teşvik, hücresel yardımcı İmar ve teşvik boşaltma atık deriden. , Phiegmatic polysaccheride içinde Antioksidanlar ile aloe uzun nemlendirici olduğunu.
Kaktüs Net doku sac-tipi maske sin yakın olduğunu aselastic doku Cilt üzerinde yapışkanlık olmadan totidy gerekirKaktüsÖzü cilt korumak Ve effectivelysoothes cilt tahriş.

R

Müşteri seçim