.

.

100 p 5 inç Beyaz Küçük Helyum Balonlar Lateks Balonlar Düğün Doğum Günü Dekorasyon Balon Toptan ve perakende

100 p 5 inç Beyaz Küçük Helyum Balonlar Lateks Balonlar Düğün Doğum Günü Dekorasyon Balon Toptan ve perakende

₺ 4.96
₺ 5.39
-8 %
Stokta

yuvarlak inci lateks balonlar altın renk ücretsiz kargo sevgili alıcı, bir sipariş yaptığınızda, balon renk belirtiniz, bir renk belirtmek yoksa, biz rastgele teslim olacak.
içermez ızgara
öğe özelliklerini
renk : Kırmızı. Toz. Yellow. Orange. Blue. Light yeşil. Yeşil. mor. açık mavi. Altın. gümüş Karıştırma
özellikler : 200 malzeme : Lateks
çapı : enflasyon sonra yaklaşık 12 CM çapı (ölçülen rastgele örnekleme, lütfen gerçekgeçerli olacaktır)  dedi : 5 inç 1.0 gram boncuk ışık yuvarlak balonlar
ağırlık : 100 gram başına paketi
renk : renk karışımı, kırmızı, pembe, mor, koyu mavi, koyu yeşil, beyaz, sarı, turuncu, vb, ne gerek renk resimler olabilir.
paket yüklenir : 100/paket (üretici fabrika nominal izleyin, ve bütün paketi, küçük bir hata olabilir veya kusur, sayılır bir tek olarak kabul edilmesi, anlayışınız için teşekkür ederiz)
malzeme kalitesi : yüksek kaliteli lateks
noktası : renkli, karışık renk yuvarlak inci balonlar kiremit balonlar yaklaşık 10 santimetre, sonra yaklaşık 25 cm üfleme balonlar.
bir tek balon hakkında : denilen 1.0g balonlar, bir tek balon 1.5g balon denir, kalın, dedi 1.8 grams.2.2 gram vardır, şartname aynı olduğunu, fark kalınlığı, gram ağırlık, kalınlığı adına ağırlığı, kalınlığı temsilcisi kalite kalite, teşekkür ederim!
     

R

Müşteri seçim