.

.

Savaşçı Kamp Sabit Bıçak, 440 Bıçak katı ahşap Kolu Küçük av bıçağı, hayatta kalma bıçağı.

Savaşçı Kamp Sabit Bıçak, 440 Bıçak katı ahşap Kolu Küçük av bıçağı, hayatta kalma bıçağı.

₺ 16.78
₺ 19.98
-16 %
Stokta

  Bıçak kalınlığı : 0.36 cm Sertlik : 58 HRC Yüzey : Zımpara Bıçak Malzemesi : 440 Kolu malzeme : tüm çelik + doğal katı ahşap Ağırlık : 250g Ambalaj : Naylon Kılıf Dikkat : -Bıçağı kullandıktan sonra su ile durulayın ve kuru bir bezle hemen kurulayın -Güvenlik için, düştüğünde bıçak tarafından bıçak tutmayın
-Bıçağın keskinliğini parmak veya başka bir vücut parçası üzerinde test etmeyin
-Bıçak kullanılmadığı zaman çocukların erişemeyeceği
-Asla çocukların bıçağı kullanmasına veya kullanmasına izin vermeyin
  Kargo : 1. tüm siparişler 7 iş günü içinde kargoya verilir 2. biz kayıtlı havayolu sonrası nakliye yöntemleri sunuyoruz. Ücretsiz. Farklı bölgeler için yaklaşık nakliye süresi aşağıdaki gibidir : Abd, İngiltere, AU & NZ genellikle 13-17 iş günü sürer. Avrupa ve asya genellikle 15-21 iş günü sürer. Güney amerika ve dünyanın geri kalanı genellikle 25-35 iş günü sürer.   3. büyük veya acil siparişler için, müşteriler maliyeti karşılamak için nominal yükseltme ücreti için ürünlerin daha hızlı teslimat için DHL Express seçmek için bekliyoruz. DHL yükseltme seçeneği ve ücret bilgileri, ödeme yapmadan önce alışveriş sepeti sayfasındaki bir seçim kutusuyla kullanılabilir. Ödeme sayfasında belirtilen tüm DHL ücreti, birleşik devlet standardına dayanmaktadır. Bu yüzden nakliye yöntemini seçtiğinizde lütfen doğru nakliye ülkesini seçin veya çok fazla soruna neden olur (sistemimiz gönderim ülkenizin seçtiğiniz ülke ile aynı olup olmadığını kontrol edecektir, farklı ise e-posta ile sizinle irtibata geçeceğiz). DHL düzenli hizmet kapsamında olmayan bölgelere gönderilen gönderiler için, uzak alan servis ücreti geçerlidir, gönderim adresiniz uzak alana aitse, gerekli ödeme için doğrudan sizinle iletişime geçeceğiz.
4. ticaret sınır ötesi ve havayolu en ucuz posta yolu, bu yüzden teslimat için uzun bir zaman alacaktır. Çok uzun süre beklemek istemiyorsanız, lütfen ekspres ücreti ödeyin. 5. biz bizim öğe ucuz tutacak, böylece tüm öğe fiyat ve nakliye ücreti hiçbir indirim var. 6. gümrük görevinizden sorumlu değiliz.   Iade Ve Dönüş : 1. sattığımız tüm ürünler fabrika garantisi, istismar edilmiş, herhangi bir şekilde hasar görmüş öğeleri kapsamaz. 2. eğer 35 gün içinde öğe almadıysanız e-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz, biz postane ile kontrol edecek, ve sonra yeniden veya herhangi bir eksik öğe iade. No izleme olmadan egular hava posta seçerseniz, öğeyi almazsanız 40 gün sonra bizimle irtibata geçiniz. 3. kusurlu bir ürününüz varsa, iade veya indirim yapmak istersiniz. Sevkiyat aldıktan sonra 2 gün içinde bizimle irtibata geçiniz. Tüm iade öğeler orijinal ambalajı ve aksesuarları ile iade edilmelidir. Iade ürünlerini aldığımızda veya sizin için öğeyi değiştirdiğimizde size para iadesi yapacağız. Iade etmeden önce lütfen bana ulaşın, ya da iade nakliye ücretlerinden sorumlu değiliz.

R

Müşteri seçim