.

.

Ücretsiz kargo Powerway R13 süper hafif hub 20/24 delik Yol Bisikleti Hub ile hızlı bırakma

Ücretsiz kargo Powerway R13 süper hafif hub 20/24 delik Yol Bisikleti Hub ile hızlı bırakma

₺ 30.18
₺ 37.26
-19 %
Stokta

-12.64/lot-25.27/lot-12.04/lot-38.88/lot RAF13 RAR13 AĞıRLıK75g210g MÜHÜRLÜ RULMANLAR24 DELIK KONUŞTU18/20/247-14 H (21), 24 HÖLÇER1414 O.L.D.100mm130mm AKSM9Ø10 AKS MALZEMEAL7075 AL7075 PCD.Ø30Ø38. 5/50.6-TıRNAK6 KASET VÜCUTAlüminyum Siparişler ödeme doğrulama sonra zamanında işlenmiş. Biz sadece teyit sipariş adresleri gemi. Sipariş adresi teslimat adresi. Gösterilen resimler asıl öğe değildir ve sadece referans içindir. SERVİS TRANSİT ZAMAN taşıyıcı ve dışlar hafta sonları ve tatil tarafından. Transit süreleri, özellikle tatil sezonunda. Eğer ödeme itibaren 30 gün içinde sevkiyat almadıysanız, lütfen bize ulaşın. Biz gönderi izlemek ve bir cevap ile en kısa sürede size geri. Hedefimiz müşteri memnuniyeti! Nedeniyle stok durumu ve zaman farklılıkları, için ilk mevcut depo öğeyi gemi için hızlı teslimat. Biz ürünleri yerel gümrük tarafından ele geçirilen sorumlu değildir. Biz kontrol edemez herhangi bir seçeneği veya sağ gümrük tutar. Eğer gümrük tutun ürünleri ve serbest bırakmayın size geri herhangi bir nedenle, kural ya da politikası, biz iade edilmeyecektir ve böyle madde sorumlu değildir. Biz sevkiyat öncesi malların kalitesini kontrol edecek. Bazı beklenmedik sorunlar ne varsa, biz dostu aracılığıyla alıcı ile sorunları çözmek için umut aşağıdaki yolları :
Kalite sorunu ise, alıcı malları aldıktan sonra 15 gün içinde iddia gönderebilirsiniz, alıcı fotoğraf ya da video ve tanımlamak için satıcıya diğer kanıt.
Insan yapımı hasarlı, alıcılar tam sorumluluk almak. Ürün kalitesi işleme programı : A) alıcı bize malları iade ve iade nakliye masrafları sorumludur; biz mal aldıktan sonra, biz alıcı yeni bir ürün göndermek ve yeniden nakliye maliyeti ödemek. B mallar (nakliye dahil toplam fiyat daha az 10 usd) kalite sorunları vardır, biz alıcı sonraki amacıyla yeni bir ürün yollayacağız; eğer alıcı, yakın dönemde yeni bir düzen yapmak için planı, alıcı nakliye maliyeti yeniden ödemek ve yeni bir ürün yeniden isteyin. Biz 2 yıl garanti Burada büyük bir alışveriş deneyimi var diliyoruz! Aksesuarları için bisiklet, yol bisikleti jantlar, bisiklet için, bycicle, karbon yol tekerlek, aksesuarları, işık bisiklet, bycicle aksesuarları, karbon fiber yol bisikleti jantlar, bisiklet aksesuarları, aksesuarları için bisiklet, karbon kattığı tekerlek, karbon tekerlek, bcicleta, bicicletas, cyclocross, acessorios para bicicleta, ciclismo bicicletas, boru tekerlekler, boru şeklindeki jantlar, karbon tübüler jantlar, karbon boru şeklindeki tekerlekBisiklet, bisiklet, bisiklet, yol bisikleti, yol bisiklet, bisiklet, karbon fiber, yol bisikleti karbon karbon, karbon jantlar, tekerlek, tekerlek, tekerlek, tekerlekler, bisiklet aksesuarları, dev, bisiklet parçaları, bisiklet parçaları, karbon yol bisikleti, bisiklet tekerlek, karbon bisiklet, yol bisikletleri, karbon jantlar kattığı, karbon kattığı tekerlek, aksesuarları için bisiklet, yol bisikleti jantlar, için bisiklet, bycicle, karbon yol tekerlek, Aksesuarları, ışık bisiklet, bycicle aksesuarları, karbon fiber yol bisikleti jantlar, bisiklet aksesuarları, aksesuarları için bisiklet, karbon tekerlek, bcicleta, bicicletas, cyclocross, acessorios para bicicleta, ciclismo bicicletas, boru tekerlekler, boru şeklindeki jantlar, karbon tübüler jantlar, karbon boru şeklindeki tekerlek, ruote carbonio içinde bici da corsa, çin karbon jantlar, bicicleta carretera, roue carbone, sabit dişli, bisiklet tekerlekleri 700c, Karbon yol jantlar, 700c, direksiyon-tekerlek, karbon jantlar mtb, 700c tekerlek, ruedas de carbono de bicicleta de carretera, roues carbone rota, roue velo, roda carbono, rodas de carbono, karbon jant, ruote carbonio, karbon tekerlek kattığı, ucuz-karbon-yol-bisiklet, tubeless, roue carbone 50mm, Karbon fiber yol bisikleti jantlar, karbon jantlar çin, bisiklet tekerlekler karbon, karbon wielen, roue carbone 38mm bir pneu, çin yarış bisikleti, ruedas bicicleta carretera, karbon laufradsatz, ruedas, ruedas de carbono, bisiklet tekerlekleri, yol tekerlek, roue carbone 38mm, karbon kattığı, Cerchi başına carbonio içinde bici da corsa, rodas carbono 700c, ruedas de carbono bici de carretera, 38mm kattığı karbon jantlar 700c, felgen, jantes carbone velo rota, 38mm, roue cyclisme

R

Müşteri seçim