.

.

K10 Kablosuz Iş Bluetooth kulaklık stereo HandsFree Gürültü Azaltma Bluetooth Kulaklık kablosuz kulaklıklar kutusu ile

K10 Kablosuz Iş Bluetooth kulaklık stereo HandsFree Gürültü Azaltma Bluetooth Kulaklık kablosuz kulaklıklar kutusu ile

₺ 22.61
₺ 28.99
-22 %
Stokta

. T-ürün {arka plan rengi : # fff; genişlik : 100% ; maksimum genişlik : 1200px; marj : 0 otomatik; ekran : flex; dolgu : 40px 0; yazı tipi-aile : "pingfangsc-orta"}. t-product.reverse {flex-direction : row-reverse}. t-ürün. Görüntü {konum : göreceli; flex : 4; metin hizala : sağ}. t-product.reverse. Görüntü {metin hizala : sol}. t-ürün. Görüntü img {genişlik : 400px; yükseklik : otomatik}. t-ürün. Bilgi {flex : 5; kutu boyutlandırma : sınır kutusu; ekran : flex; esnek yön : sütun; haklı içerik : merkez}. t-ürün. Info. Başlık {yazı tipi boyutu : 28px; hat yüksekliği : 40px; marj : 0 333 0 20%; renk : # 10%}. t-ürün. Info. Içerik {yazı tipi boyutu : 18px; hat yüksekliği : 28px; renk : #999; marj : 20px 20% 0 10%} @ media (maksimum genişlik : 750px) {. t-ürün {dolgu : 0; esnek yön : sütun! Önemli}. t-ürün. Görüntü {metin hizala : merkez! Önemli}. t-ürün. Görüntü img {genişlik : 95.73%}. t-ürün. Info. Başlık {metin hizala : merkez; marj : 4vw 10% 0; yazı tipi boyutu : 3.7vw; hat yüksekliği : 5.3vw}. t-ürün. Info. Içerik {metin hizalaması : merkez; yazı tipi boyutu : 3.2vw; hat yüksekliği : 4.3vw; marj : 2.7vw 10% 4vw}}. t-ürün {arka plan rengi : # fff; genişlik : 100% ; maksimum genişlik : 1200px; marj : 0 otomatik; ekran : flex; dolgu : 40px 0; yazı tipi-aile : "pingfangsc-orta"}. t-product.reverse {flex-direction : row-reverse}. t-ürün. Görüntü {konum : göreceli; flex : 4; metin hizala : sağ}. t-product.reverse. Görüntü {metin hizala : sol}. t-ürün. Görüntü img {genişlik : 400px; yükseklik : otomatik}. t-ürün. Bilgi {flex : 5; kutu boyutlandırma : sınır kutusu; ekran : flex; esnek yön : sütun; haklı içerik : merkez}. t-ürün. Info. Başlık {yazı tipi boyutu : 28px; hat yüksekliği : 40px; marj : 0 333 0 20%; renk : # 10%}. t-ürün. Info. Içerik {yazı tipi boyutu : 18px; hat yüksekliği : 28px; renk : #999; marj : 20px 20% 0 10%} @ media (maksimum genişlik : 750px) {. t-ürün {dolgu : 0; esnek yön : sütun! Önemli}. t-ürün. Görüntü {metin hizala : merkez! Önemli}. t-ürün. Görüntü img {genişlik : 95.73%}. t-ürün. Info. Başlık {metin hizala : merkez; marj : 4vw 10% 0; yazı tipi boyutu : 3.7vw; hat yüksekliği : 5.3vw}. t-ürün. Info. Içerik {metin hizala : merkez; yazı tipi boyutu : 3.2vw; hat yüksekliği : 4.3vw; marj : 2.7vw 10% 4vw}} K10 bluetooth kulaklık Tarafından AIRERSI Özellikler ve özellikleri : Yüksek sadakat ses : bu Bluetooth V4.1 kulaklık, maksimum sinyal kalitesini sağlamak ve üstün ses kalitesini garanti etmek için bir CSR çip ve apt'le donatılmıştır. Kulaklık, arama yaparken sesi kapatmak için kullanabileceğiniz sessiz bir düğme ile donatılmıştır.
Rahat uyum : ultralight ve rahat tasarım, ergonomik şekilli kulak tıkacı ve kulak halkaları, uzun kullanım sürelerinden sonra bile rahat ve hafif bir his sağlar. 180 derece döner kol, açıyı ayarlamanıza ve bu kulaklığı sağ veya sol kulağınıza sığdırmanıza izin verir.
Ortam gürültüsünü iptal etme : 6.0, CVC mikrofonlu kulaklık gürültü izolasyon teknolojisi ve ANC (ortam gürültü önleme) kulakiçi ile birlikte gelir ve müzikten keyif almanız veya kalabalıkta arama yapmanız için sessiz bir ortam yaratır. Ek olarak, cihazdaki dahili kontroller daha fazla rahatlık için navigasyon ve bildirimleri kontrol etmek için kullanılabilir.
Kablosuz ve eller serbest iletişimin tadını çıkarın : cep telefonu 'e takmanıza gerek yok. Bu kablosuz kulaklık güçlü kablosuz bluetooth V4.1 teknolojisi kullanır. Eve gidip gelip gelmediğinizi veya fitness rutininizi yapıp yapmadığınızı; bağlı dizeleri olmayan 10 m aralığındaki inanılmaz ses ve yüksek hız ve istikrarlı sinyal iletiminin keyfini çıkarın. 10 saate kadar çalışma süresi ve sadece 1.5 saatlik hızlı bir şarj ile 240 saat stand-by. 10 metre.
Üstün performans, kullanımı kolay-çoklu teknolojiyi destekler : 2 akıllı telefonu bağlayın ve her ikisinden de çağrıları yanıtlayın. IPhone 5,6, 7, Samsung Galaxy S5, S6, S7, i Pad air, i Pod Nano, dizüstü bilgisayar vb. gibi çoğu Bluetooth özellikli cihazla uyumludur. Telefon nasıl bağlanır?
1. bluetooth kulaklık 'i kapatın. Kulaklık göstergesi kırmızı ve mavi renkte yanıp sönene kadar MFB8 düğmesini yaklaşık 8 s basılı tutun. Bu, bluetooth kulaklık 'in eşleştirilmeye hazır olduğunu gösterir.
2. cep telefonunuzun Bluetooth işlevini etkinleştirin ve yakındaki Bluetooth cihazlarını arayın. Kulaklığı seçin ve bağlayın.
Aynı anda iki cihaz nasıl bağlanır?
1. kulaklığı kapatın, kulaklığın eşleştirilmeye hazır olduğunu belirten kulaklık göstergesi kırmızı ve mavi yanıp sönene kadar MFB8 düğmesini yaklaşık 8 s basılı tutun.
2. İlk cep telefonu Bluetooth işlevini etkinleştirin. Yakındaki Bluetooth cihazlarını arayın. Kulaklığı seçin ve bağlayın.
3. İlk cep telefonu Bluetooth devre dışı bırakın. Ardından kırmızı gösterge yanıp sönene kadar MFB düğmesini basılı tutun ve kulaklığı kapatın.
4. arama durumuna girmek için bluetooth kulaklık 'i tekrar açın.
5. İkinci cep telefonu Bluetooth işlevini etkinleştirin. Yakındaki Bluetooth cihazlarını arayın. Kulaklığı seçin ve bağlayın.
6. etkinleştirmek Bluetooth fonksiyonu cep telefonu 1 ve bulmak etiketli kulaklık. Ve sonra "bağlantı" ı seçin. Lütfen Bluetooth cihazlarını birbirine yakın tutun.
Kulaklığın aralığı engelsiz 10 m'dir. At mesafeler daha fazla 10 m ses kalitesi veya çağrı olabilir drop. AÇıKLAMA : AÇıKLAMA :
Bluetooth sürümü : 4.1
Çağrı süresi : 7 saate kadar
Müzik süresi : 8 saate kadar
Bekleme süresi : 240 saate kadar
Şarj süresi : yaklaşık.

R

Müşteri seçim