.

.

B5567-9U00A B55679U00A Nissan Tiida Not Micra X-trail Qashqai J10

B5567-9U00A B55679U00A Nissan Tiida Not Micra X-trail Qashqai J10

₺ 7.98
Stokta

Ürün Açıklaması B5567-9 U00 A B55679 U00 A Nissan Tiida Not Micra X-trail Qashqai J10 Brüt ağırlık : 0.45 kg Ambalaj : 1 ADET/plastik torba Parça No : B5567-9 U00 AB55679 U00 A Uygulama : Nissan Tiida Not Micra X-trail Qashqai J10 Lütfen tüm dikkatlice okuyun! Sipariş vermeden önce Parçaların arabanıza uygun olduğundan emin değilseniz, lütfen satın alma işleminizden önce parça numarasını VIN (araç tanımlama numarası) ile veya bizimle kontrol edin! Uyumluluk kontrol etmediğiniz öğeler için iade ve geri ödeme kabul edilemez! Biz sadece ödeme sırasında aliexpress belirtilen adrese gemi, eğer biz eski veya geçersiz adrese öğeyi gemi ve orijinal durumunda geri olarak geri döner, öğenin maliyet iadesi sadece verilecektir. Şu anda APO/P.O 'ya gönderilmiyoruz. Kutuları Öğeleri derhal alabilmeniz için lütfen tam adınızı, posta adresinizi, posta kodunuzu, telefon numaranızı belirtin. Bizim görevimiz olmayacak ve alıcı doğru nakliye bilgilerini vermezse ödeme iade edilmeyecektir. Uyumluluğu nasıl kontrol edebilirim? -Yerel bölgenizdeki resmi servis merkezini bulabilir, araç şase # ve parça numaranızla arayabilir ve sorabilirsiniz.
-Ayrıca Mitsubishi, Honda, Nissan, Toyota, Hyundai, GM servisi için resmi web sitesi bulabilir, giriş yapabilir ve uyumluluğu bulabilirsiniz.
Kargo Bir sipariş verdiğinizde, lütfen bir nakliye yöntemi seçin ve nakliye ücreti dahil olmak üzere sipariş için ödeme yapın. Ödemeniz yapıldıktan sonra 3 gün içinde ürün göndereceğiz. Biz sadece ödeme sırasında aliexpress belirtilen adrese gemi, eğer biz eski veya geçersiz adrese öğeyi gemi ve orijinal durumunda geri olarak geri döner, öğenin maliyet iadesi sadece verilecektir. Ccurrently, biz APO/P.O gemi yok. Boxesp., öğeleri derhal alabilmeniz için bize tam adınızı, posta adresinizi, posta kodunuzu, telefon numaranızı sağlar. Bizim görevimiz olmayacak ve alıcı doğru nakliye bilgilerini vermezse ödeme iade edilmeyecektir. Ürününüzün ne kadar hızlı denetlendiğini etkileyebilecek bireysel ülkelerde gümrük takas sürelerindeki farklılıklar nedeniyle tüm uluslararası gönderilerde teslimat süresini garanti etmiyoruz. Lütfen alıcıların ülkenize ithalat için tüm ek gümrük ücretleri, aracılık ücretleri, vergileri ve vergilerden sorumlu olduğunu unutmayın. Bu ek ücretler teslimat sırasında toplanabilir. Reddetti gönderiler için nakliye ücretleri iade edilmeyecektir. Nakliye maliyeti herhangi bir ithalat vergileri içermez ve alıcılar gümrük vergilerinden sorumludur. Dönüş ve Değişim Politikası Ürün kalitesi ile ilgili bir sorun varsa, ancak yanlış kullanım için bir aylık ücretsiz değiştirme sunuyoruz. Alıcılar, ürünün alınmasından itibaren 15 gün içinde değiştirme talebinde bulunabilir. Alıcı ürünü orijinal koşullarda bize iade etmeli ve iade için nakliye masraflarını karşılamalıdır. Ayrıca 12 aylık ücretsiz bakım sağlıyoruz. Alıcı ürünü orijinal koşullarda bize iade etmeli ve iade için nakliye masraflarını karşılamalıdır. Herhangi bir parçanın değiştirilmesi gerekiyorsa, alıcı değiştirilecek parçaların masrafları için de ödeme yapmalıdır. bakım sağlıyoruz ancak herhangi bir ortak ve birkaç sorumluluk taşımayacağız. Arızalı veya yanlış öğe sevk Iade etmek istediğiniz öğe çalışamaz ancak belirgin bir hasarı yoksa, kusurlu olarak kabul edilir. Arızalı veya yanlış bir ürün alırsanız, lütfen tüm ambalaj malzemelerini ve evraklarını kaydedin ve ürün numarası, ticaret müdürü kimliği ile hemen bizimle iletişime geçin, ve paket tarihinden sonra 7 gün içinde kusur açıklaması geldi ve isteğinizi hemen işleme koyacağız. Yedek öğe işlenecek ve orijinal öğenin iade ve muayene üzerine sevk edilecektir. 7 gün sonra hiçbir iddia kabul edilmeyecektir. Tüm kusurlu ürünler için dijital fotoğraflar gereklidir.
Iade edilen ürünler orijinal ambalajında ve kullanılmamış durumda olmalıdır veya reddedilip size geri gönderilecektir. Herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Yaklaşık Howellney Howellney yıllardır otomobil parçaları profesyonel hizmet odaklanmaktadır. Profesyonel servis ekibi ve teknik gücü ile ilgili olarak, şirket ar-ge, üretim, kalite kontrol, depolama, ithalat ve ihracat satışlarını entegre eden uluslararası bir kuruluş haline geldi. Şirket kendi markasını “Howellney” ürünü satıyor. Ana ürünümüz otomatik sensörler, Solenoid valf, aktüatör, saat yayı, Transfer zinciri, ateşleme bobini, üfleyici direnci ve Volkswagen Land rover, Jeep, mercedes-benz, BMW, mitsubishi, Ford tüm otomobil parçaları vb.

R

Müşteri seçim