.

.

2 Adet Otomotiv Kaput Kaldırma Dirseği Ön Kaput Motor Kapağı Desteği Hummer H3 için 2006 Bahar Dikme Rod Şok Emici-2010

2 Adet Otomotiv Kaput Kaldırma Dirseği Ön Kaput Motor Kapağı Desteği Hummer H3 için 2006 Bahar Dikme Rod Şok Emici-2010

₺ 13.85
₺ 23.48
-41 %
Stokta

şartname :
sıkıştırılmış Uzunluk : 15.8 cm
genişletilmiş Uzunluğu : 40 cm
Hummer H3 2006-2010 Için uygun
özelliği :
* YQ sıkıştırma gaz yaylar tipi, ayrıca olarak bilinen ücretsiz tipi gaz bahar, bar destekleyen, azot bahar yüksek basınçlı gaz silindir içinde mühürlü bir olduğunu, piston tarafından üretilen elastik ürünün özellikleri. ürün güç dışında çalışmak gerekmez, sabit kaldırma kuvveti. tamamen açık arka kapı yaygın otomobil, hood, arka kapı bagaj, mekanik ekipman, inşaat makineleri, mobilya, fitness ekipmanları, ve diğer alanlar. uzun bir ömrü vardır, kontrolü kolay, hiçbir bakım ve böylece.
* yüksek kaliteli ve uzun ömürlü.
* kolay kurulum.
talimatları
1. Use Güvenliği duruyor zaman bir prosedür gerektirir size aracın altında veya destekler. açık kapağı tutun veya birisi var onlar böylece sizin için bunu yükseltmek veya alt gerektiği gibi.
2. çıkarmadan Önce eski asansör destek, incelemek end araç üzerinde birimleri bağlantıları ve bunları karşılaştırmak onlar emin olmak için aynı yanı sıra genişletilmiş uzunluk.
3. Remove eski destek araçtan yerleştirerek bir küçük düz başlı vida sürücü U şekilli bant altında uçlarındaki destek. yavaş yavaş vida sürücü ve o-ecek yukarı kaldırın çevirin bantta approx.1/8 ", sonra destek uzakta araçtan çekin ve bunu yayınlayacak.
4. yüklemek için ters yeni aynı prosedürü yapmak destekler. üzerinde yeni destek end reçel YOK topu soket kaldırmadan U bant biraz veya hasar olabilir meydana.
5. Lift tamamen uzatılmış yüklü olması gerekir Destekler. çoğu durumda sadece araç üzerinde onlar sürece onları sıkıştırmak edemez. kurulum sırasında herhangi bir sorun varsa LÜTFEN bize ulaşın. asla kuvvet bir destek.
6. If değildir biter astar kadar destek döndü edilmesi gerekebilir. bu mil ucunu takın yapmak destek araca ve sonra destek bütün vücudu çevirin saat yönünde ünitesi uçlarını sıraya.
paket içerir :
2 x ön kaput gaz destekler
4 x Bilyalı Vidalar

R

Müşteri seçim