.

.

6 Adet Meyve Çatal Gıda Fourchette Kichen Aksesuarları Palitos Decorativos Karikatür Kedi Forks Seçtikleri Kokteyl Çubukları Çocuk Vork

6 Adet Meyve Çatal Gıda Fourchette Kichen Aksesuarları Palitos Decorativos Karikatür Kedi Forks Seçtikleri Kokteyl Çubukları Çocuk Vork

₺ 1.41
₺ 1.85
-24 %
Stokta

6 Adet Meyve Çatal Gıda Fourchette Kichen Aksesuarları Palitos Decorativos Karikatür Kedi Forks Seçtikleri Kokteyl Çubukları Çocuk Vork sıcak istemi :   sevgili arkadaşlar, sorun önlemek için, alıcı adı, tam adı yazınız, anlayış ve işbirliği için teşekkür ederiz.  sevgili arkadaşlar, malların hasarlı olup olmadığını kontrol edin zaman parsel için oturum, hasar varsa, bunun için imzalamayı reddeden lütfen. teşekkür ederim 1. eğer siparişinizi teslim Zaman, adresinizi teyit Ediniz.2. Most siparişler 1-5 iş günü içinde sevk edilecektir, 10-30 güngelmesi.
3. eğer 45 gün içinde mal almazsanız sonra ödeme,zaman içinde bizimle irtibata geçiniz. biz takip lojistik bilgien kısa sürede sizin için sorunu çözmek için.
4. Biz bulunduğunuz yere dayalı olacaktır, seçtiğiniz için enuygun yolu teslimat, olsun ki daha hızlı mal almak için.1. 7 gün içinde mal Aldı, mal kalitesi sorunlarınız varsa,geri gönderebilirsiniz, biz olacak yerine için iyi.
2. Tüm alınan mesajları, biz 24 saat içinde cevap verecektir.
3. ürün ile ilgili bilgileri dikkatle okuyunuz satın almadan önce.
4. Biz sorumluluk yüksek derecede almak ile müşterilerine sunmak içinkaliteli ürünleri, biz tanınmasını elde edebilmek için umutmüşteriler ve iyi geribildirim.

R

Müşteri seçim