.

.

EPMAN L: 10 M yarış emniyet emniyet kemeri/araba dokuma kumaş demeti için BMW/Honda/Toyota/ vw EPWR2018M10 için

EPMAN L: 10 M yarış emniyet emniyet kemeri/araba dokuma kumaş demeti için BMW/Honda/Toyota/ vw EPWR2018M10 için

₺ 5.61
₺ 5.97
-6 %
Stokta

100% marka yeni üzerinde satın : EPMAN yarış emniyet emniyet kemeri/araba dokuma kumaş demeti için BMW/Honda/Toyota/için vw EPWR2018 M10 Fiyat 2 kemer malzeme değiştirilmesi için birim fiyat, eğer değiştirin ihtiyacınız 4 pcs koltuk kemer, miktar 2 seçiniz.
Uzunluk : 10 metre/rulo (bu uzunluk yeterli 2 koltuk için)
Genişliği : 4.8 cm yaklaşık 2 inç
100% marka yeni, yukarıdaki resim gibi aynı
Evrensel tüm arabalar için
Paket içerir : 1 rulo DIY koltuk kemer
Boyutu : 4.8 CM * 10 M
Bu yüksek kaliteli araba koltuğu kemer dokuma. Sizin seçim için 10 güzel renkler oradayız. Güvenli ve moda, süper spor otomobil için en iyi seçimdir.
Ürün açıklaması :
Bu polyester dokuma düzenli polyester hafiftir olduğunu, ama yakın gücü. Düşük streç, düşük emme oranı, olmayan gözenekli fiber, ve yüksek mukavemetli iyi olarak açık kullanımlar için bu mükemmel bir seçim yapar!
Polyester bir güçlü ve dayanıklı malzeme için dokuma. Bu diğer dokuma malzemeler üzerinde güvenlik ve esneklik sağlamak için kullanılır. Ülke Brook tasarım Polyester dokuma renk güzel bir dizi sunulmaktadır yapma bu çekici bir ek herhangi bir proje. Polyester polipropilen hem faydaları birleştirir ve naylon olmadan bazı negatifleri.
Kullanmak en 2 "donanım ile bu polyester dokuma. D-halkaları, toka, triglides vb tarafından büyüklükte olan dokuma veya sapanlar ile onlar kullanılacak içindir.
2 olarak listelenen rağmen ", bizim dokuma dokuma olduğunu 47mm arasında uluslararası standartlara ve 49mm geniş.
Çekme dayanımı ortalama kırılma noktası fabrikada iyi koşullarda. Biz hiçbir kullanmanızı öneririz fazla % 50% herhangi bir çekme mukavemeti dokuma.
Bu polyester malzeme daha güçlü polipropilen dokuma, ama aynı çoğunda kullanılabilir uygulamaları, dahil :
Tasması
Tüplü dalış ağırlık kemerleri
Tekne donanım
Çadır askıları
Gerdirme kayışları
Çanta askısı
Kemerler
Paraşütle
Notlar kullanımı :
Ülke Brook tasarım bizim ürün kötüye sorumlu tutulamaz. Bu alıcı sorumluluğundadır ürünün uygunluğunu belirlemek için kendi kullanımı için.

Biz çok PROFESSIONALINSTALLATION tavsiye!* Hiçbir kurulum aracı & hiçbir talimat dahildir, profesyonel kurulum tavsiye * Tüm öğeleri marka yeni liste aksi belirtilmedikçe. Biz satmak DIY (Do It Yourself) öğeleri ile bir kaç istisnalar. Biz hiçbir sorumluluk almak öğretim nasıl yüklemek için size. Profesyonel montaj şiddetle tavsiye edilir.  Abd 0.97/Adet Abd 1.07/Adet Abd 14.05/Set Abd 10.37/Set Abd 34.64/Set Abd 4.77/Adet Abd 4.77/Adet Abd 2.57/Adet Abd 3.77/Adet Abd 0.77/Set Abd 29.97/Set Abd 6.6/Adet Abd 10.78/Adet Abd 7.97/Adet Abd 12.8/Adet

R

Müşteri seçim