.

.

Orijinal Için Samsung Galaxy S8 G950 G950f Burn-in Farı dokunmatik ekran digitizer ile lcd ekran Süper AMOLED

Orijinal Için Samsung Galaxy S8 G950 G950f Burn-in Farı dokunmatik ekran digitizer ile lcd ekran Süper AMOLED

₺ 80.90
₺ 89.89
-10 %
Stokta

-131.30/piece-98.90/pieceOrijinal Için Samsung Galaxy S8 G950 G950f Burn-in Farı dokunmatik ekran digitizer ile lcd ekran Süper AMOLED Sevgili alıcı
Ürünlerimizi seçtiğiniz için çok teşekkür ederim, biz size hizmet için mutluyuz. Not okuyunuz önce dikkatlice gerçek kurulum.
Lcd burn-in Farı, dokunmatik ekran iyi çalışma Lcd burn-in Farı, dokunmatik ekran iyi çalışma Lcd burn-in Farı, dokunmatik ekran iyi çalışma Unutmayın lütfen Algılama önce kurulum, sadece anakart ile LCD bağlayın tarafından konnektörler. Sonra kurulum ve kullanım, biz insan yapımı hasar kaynaklanan herhangi bir hasar için sorumlu değildir. Yoksa yeterli usta yüklemek için LCD, biz şiddetle yardım için bir teknisyen bulmak öneririz.
Gönderi : Biz koruyucu kabarcık çanta ile Lcd'ler ve güvenli ambalaj teslim
Göndermeden önce test ve % 100% iyi çalışıyor
Teslimat 2 iş günü sonra doğruladı ödeme

Garanti : 3 ay Garanti. Güven ile satın!
Eğer bunu aldığınızda arızalı LCD vardır, bize geri gönderebilirsiniz, biz kusurlu madde aldıktan sonra size yeni bir tane göndereceğiz.
Ekran üzerinde yüklemeden önce test edilmelidir veya montaj telefonu, aksi takdirde biz vermek garanti.

Bize ulaşın : Lütfen herhangi bir olumsuz ya da nötr geribildirim ayrılmadan önce bize ulaşın. Sen mesaj bırakın veya bize e-posta gönderin, biz 24 saat içinde geri bildirim vermek için çalışacağız.

R

Müşteri seçim