.

.

Tutucu Evrensel cep telefonu halkası Metal manyetik Parmak Kavrama Standı Stent iphone braketi Samsung araç tutucu

Tutucu Evrensel cep telefonu halkası Metal manyetik Parmak Kavrama Standı Stent iphone braketi Samsung araç tutucu

₺ 2.99
Stokta

-1.99/pieceÜRÜN AÇıKLAMASıEvrensel Uyumluluk : Bu Telefon halka kavrama mükemmel fit ile en cep telefonları, i Pad, Tablet ve telefon kılıfları, i Phone gibi X i Phone 8 8 Artı/i Phone 7 7 Artı/i Phone 6 6 s 6 Artı /i Phone 5 5 s/, samsung Galaxy Not 9/S9/S8/S5/S6/S7/S7 kenar/S6 Aktif, not 3/4/5 vb; araç montaj ile uyumlu.
Yüksek viskozite : parmak halka tutucu ile gelişmiş ve yapışkan 3 M duyarlı yapışkan cep telefonu veya tablet eklenebilir güvenli bir tutuş sağlamak.
Düz Yüzey Tasarım : Şık tasarım, Etkin Bir ahize ya da mercek yıpranmış kenarı. Parmak Yüzük Standı için çinko alaşım metal yapılır ekledi lüks ve dayanıklılık.
Çoklu Fonksiyon : 360 derece Rotasyon ve 180 derece Çevirme. Döner olabilir ve herhangi bir yönde çevirir için kişiselleştirilmiş kullanılabilirlik. herhangi bir cihaz olabilir donatılmış telefon üzerine halka. Için uygun cep telefonları, tablet Adet, güç bankalar ve çok, çok daha.
Telefon zil değil sınırlı sadece olmak an'anti-dropping'safe guard-gibi bu da kullanılabilir bir standı, tutucu, kanca vb. film izlemek için en iyi seçenek Youtub ve müzik ve diğer telefon eğlenceleri.

R

Müşteri seçim