.

.

50 pcs Parmak Derin Temizlik Diş Silin Diş Beyazlatma Fırça Up Mendil Diş Diş Mendil Ağız Hijyeni Kaldırmak Kalıntı Lekeleri

50 pcs Parmak Derin Temizlik Diş Silin Diş Beyazlatma Fırça Up Mendil Diş Diş Mendil Ağız Hijyeni Kaldırmak Kalıntı Lekeleri

₺ 4.95
₺ 9.89
-50 %
Stokta

50 pcs Derin Temizleme Fırçası Up Mendil Diş Diş Diş Ağız Hijyeni Anahtar Özellikleri : Derin temizlik diş mendil tasarlanmıştır filmi kaldırmak diş yüzeyleri üzerinde kurar.Bu film inhibe olabilir emaye geçirgenliği. Biz ues bir diş silin kaldırmak için bu film başlamadan önce diş whiteing ve almak için başka birini kullanmak taze tatlı-kokulu duygu sonra whiteing.Özelliği : 1. Slip-on tasarım en uyar parmak boyutları2. dokulu temizleme yüzeyi temizlemek için diş3. malzeme parmak arasında nem bariyeri gibi davranır ve ağız4. nane lezzet tazelemek ağız ve nefes5. kompakt boyut halindeyken saklamak kolay6. ayrı ayrı sarılmış ve paketlenmişMaddeler aktif kaplama. : Nane yağı, mentol, metil paraben. Propil paraben, PEG-400. sodyum saccharine, nişasta12 yaş altındaki çocuklar tarafından kullanım için değil, in-fants ve küçük çocuklar için boğulma tehlikesi. Derin temizlik diş mendil tasarlanmıştır filmi kaldırmak diş yüzeyleri üzerinde kurar.Bu film inhibe olabilir emaye geçirgenliği. Biz ues bir diş silin kaldırmak için bu film başlamadan önce diş whiteing ve almak için başka birini kullanmak taze tatlı-kokulu duygu sonra whiteing. Şu anda, Boleto, Visa, Master Card, QIWI, Western Union, Maestro banka kartı, web Money ve banka transferi. Daha fazla ödeme seçenekleri gelecekte Ali Express mevcut olacak 1. sipariş mal ilan ikinci iş gün ödeme alındıktan sonra. (Biz e-posta yoluyla size bilgi verecektir herhangi bir gecikme oluştu nedeniyle tatil events.)
2. arasındaki genel nakliye süresi 7-12 iş günü. (Sonra nakliye başladı, sipariş izlenir ve parça öğenin Ali Express ilan edilecektir.)
3. biz fark lütfen gümrük vergileri için sorumlu olmaz, olabilir gümrük vergileri nedeniyle bazı ülke ve acirc; €™S gümrük politikası. Bir kez bu oldu, lütfen gümrükleme kendiniz.

R

Müşteri seçim