.

.

Wake Up ve Makyaj Duvar Çıkartması Dekor Vinil Çıkartmalar Güzellik Lashes Kirpik Kadın Duvar Sticker Alıntı Kız Odası Yatak Odası z792

Wake Up ve Makyaj Duvar Çıkartması Dekor Vinil Çıkartmalar Güzellik Lashes Kirpik Kadın Duvar Sticker Alıntı Kız Odası Yatak Odası z792

₺ 5.99
₺ 7.99
-25 %
Stokta


-9.98/piece-8.98/piece-8.88/piece-8.98/piece-7.09/piece-10.88/piece-9.88/piece dikkatlice aşağıdaki açıklamayı okuyun lütfen, amacıyla bu ürün sizin için doğru olduğundan emin olun. bu öğe için herhangi bir sorunuz varsa, bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyin. biz her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. alışveriş keyfini.
Boyut (1 inç = 2.54 cm) : S : 56 cm genişlik x 25 cm yüksek M : 95 cm geniş x 42 cm yüksek
L : 127 cm geniş x 56 cm yüksek
-Malzeme : çevre toksik olmayan pvc; çıkarılabilir, ama hiçbir Kullanımlık; su geçirmez. -Uygulanabilir herhangi bir temiz, pürüzsüz ve düz bir yüzey. -Resimler sağlanan göstergesi için vardır amaçlı. Boyutu için, bu bölümde yazılı boyutları için reffer lütfen.
-Renkleri bağlı olarak biraz farklı olabilir.
-Paket : sticker, transferi film ve talimat.

Nasıl kullanmak için (Değil peel ve çubuk çıkartmaları. Kullanmak gerekir transferi kağıt sopa. Transfer kağıt kullanımlık ve pakette duvar alıntı çıkartması ile birlikte olduğunu. Bunu lütfen aşağıdaki talimatları) : Koymak üstüne transferi filmi duvar sticker, daha sonra yüzeyi çizilmeye desen bir kart ile tekrar ve tekrar; Adet içine kesmek, gerekirse. Kesim kapalı ekstra parçaları; Peel transfer filmi kapalı hafifçe kağıt levha, duvara yapıştırın, ve yüzeyi çizilmeye desen tekrar;   Peel transfer filmi kapalı hafifçe duvar sticker. NOT : Durumda hava kabarcık oluşur, bir iğne ile kurcalamak; Büyük-boyutu için duvar sticker, 2 veya daha fazla kişi gerekmektedir sopa mükemmel; Pürüzsüz bir yüzey için etiket uygulamak emin olun, DEĞIL bir dokulu tek. Duvar kağıdı sopa tavsiye EDILMEZ.

R

Müşteri seçim