.

.

5 adet Kanger T2 Uzun Fitil CC Clearomizer 2.4 ml Tank 1.8ohm E-Cigs Atomizer eGo Konu Kangertech T2 eGo CC Tankı Vaping Atomizer

5 adet Kanger T2 Uzun Fitil CC Clearomizer 2.4 ml Tank 1.8ohm E-Cigs Atomizer eGo Konu Kangertech T2 eGo CC Tankı Vaping Atomizer

₺ 14.27
₺ 15.86
-10 %
Stokta

5 adet T2 (e Go Konu) Uzun Fitil CC Clearomizer-2.4 ml 5 adet T2 (e Go Konu) Uzun Fitil CC Clearomizer-2.4 ml, uyumlu ile e Go/e Go-T/e Go-C/e Go-C Büküm pil, 7 renkler. şartname : direnç 1.8 +/-0.2ohm özellikleri : 70mm Uzun fitil e Go CC cartomizerile uyumlu e Go/e Go-T/e Go-C/e Go-C Büküm pil, Joye 510-e Go ile 510 pil adaptörü ile çalışmak.değiştirilebilir bobin ünitesi paket İçeriği5 adet Uzun Fitil e Go 2.4 ml CC (Bobin Değiştirilebilir) temizle cartomizer/clearomizer basit ambalaj. alışılmış Ambalaj, fabrikadan ambalaj önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir tabidir. operasyon Kılavuzunasıl cartomizer dolum :
sökün ve ağızlık.
dolgu ile 2 ml e-sıvı 2.4 ml için. merkezi tüp içine e-sıvı DÖKMEYIN. bu tüp hava akımı için olduğunu.
vida ağızlık geri clearomizer içinde.
E-Suyu için 1-2 dakika izin vaping başlamadan önce bobin içine beslemek için. veya cartomizer hızlı bir sallamak Vermek daha hızlı hale getirmek için.
pil ve başlangıç vaping üzerine vida. sipariş İpuçlarıemin olun Joye üzerine sıkıca geri vidalı olmalıdır cartomizer e Go/e Go-T/e Go-C/e Go-C Büküm pil.emin olun sıkıca cartomizer bobin ünitesi içine vidalanır. eğer olsun kaç buhar kullandığınızda, net yapmak için deneyin izin baş aşağı elyaf fitil ve bobin cartomizer e-sıvı almak, hangi cartomizer üstüne vardır.zaman cartomizer etmez nedeniyle ağır kullanım iyi performans veya çalışma durur, sadece bir yenisi ile bobin ünitesi yerine, yeni cartomizer bir alacak!

R

Müşteri seçim