.

.

5d Diy Elmas Boyama Çapraz dikiş kitleri Elmas Nakış 3d Elmas Mozaik desen Reçine Melek Portre hediye

5d Diy Elmas Boyama Çapraz dikiş kitleri Elmas Nakış 3d Elmas Mozaik desen Reçine Melek Portre hediye

₺ 4.80
Stokta


HOŞ geldiniz MAĞAZA Desteğiniz her zaman bizim motivasyonumuzdur! Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize mesaj gönderin, teşekkür ederim! DIY elmas boyama nedir
Elmas boyama yeni popüler ürünlerdir. Resimde gördüğünüz daha güzel, çok parlak ve şaşırtıcı. yüksek çözünürlüklü desen, iyi doku ve estetik duygu, her zaman size güçlü bir görsel çekicilik getiriyor. Zevk almak ve aynı anda etrafında dolaşmak, sadece airplay gibi bir duygu olacak. Bunu yaparak, hem dekoratif bir etki hem de DIY eğlence eğlencesine sahip olacaksınız. Sadece duvara asılı, odanızı ve dünyanızı inanılmaz yapacak
Not
Tuval boyutu : 25*35 cm
Resim boyutu : 20*30 cm

Tüm boyut elle ölçülür, bu yüzden lütfen 1-3 cm farklı izin verin
Reçine yuvarlak elmas
Elmas boyutu : 2.8mm

Bu 5d elmas nakış
Resimler göster noktası matkap sitesi
Özel olarak Ekran
Tuval
EnAracıS
Tür gösterisi
Matkap Adım
1. ürün paketini açın, renklere göre elmas dizilmiş ve tüm araçları organize edin.
2. başladığınızda, diğer bölgesel yapışkan tozları etkilemek için sadece yapışkanlı kağıt 'in küçük bir kısmını kaldırmanız gerekir.
3. elması ilgili ızgaraya yapıştırın (seri numarasına göre).
4. elmas yapıştırma yüzeyi daha katı hale getirir, macun tamamlandıktan sonra elmas. Bu adımdan sonra işiniz bitti!

Yaklaşık ambalaj
Resmi kırışmadan daha iyi korumak için,
Inci çubuk kaydırma formlarını benimsiyoruz. Resimdeki inci çubuğu destekleyici bir rol oynar,
Resim kırışmasına neden olmaz. zarar vermez, alışverişten emin olabilirsiniz.
Şimdiye kadar hiçbir müşteri çizikleri yansıtmıyor

Atölye

Ödemenizden önce lütfen aşağıdaki içeriği dikkatlice okuyunuz, size mutlu bir alışveriş gezisi garanti edecektir.
1. firmamız aşağıdaki işlemi kabul eder :
Perakende : tüm dünyadaki tüm müşterilerden perakende işlemleri kabul ediyoruz. Tüm mallar için minimum sınır belirlemiyoruz.
Toptan : biz tüm dünyada tüm müşterilerden toptan ticaret kabul. Envanter basıncınızı hafifletmek için, ayarladığımız parti 2 parçadan büyük veya eşittir. Büyük miktarda toptan satış istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin, toptan satış fiyatını, ulaşım modunu ve benzerlerini sizinle tartışacağız. Tatmin edici bir anlaşmaya varabileceğimize inanıyoruz.
Teslimat acentesi : yabancı çevrimiçi satıcılar iseniz, sizin için nakliye acentesi hizmeti sağlayabiliriz. Lütfen açıkça bize alıcı 'ın adres bilgilerini ticaret yaparken, biz aynı anda size hizmet olmak için mücadele edecek, ve biz tamamen iş sırlarına saygı duyacağız, davranışlarınızın çıkarlarına asla zararlı bir şey yapmayın.
Ülkeniz ve bölgeniz ücretsiz gönderim ülkesi içinde değilse, bizimle iletişime geçebilirsiniz, size en iyi nakliye yöntemini sunacağız.
2. taşımacılığı :
Ürünlerimiz anakara çin'den. Başarılı ödemenizden sonra, 3-5 iş günü içinde mal teslim edeceğiz, mallarınız genellikle 7 ila 50 iş günü içinde ulaşacaktır. Nadir durumlarda, hava durumuna bağlı olarak gecikme ve ülkenizin ve malların hızını geçme olasılığı yüksektir. Mallar gönderildiğinde, mal taşıma durumunuzu aktif olarak takip edeceğiz.
Biz genellikle nakliye için çin Post küçük paket kullanın, normal şartlar altında, mal 15-30 gün içinde teslim edilecektir. Ama başka vakalar gecikebilir, örneğin, ülkenizde kötü hava gecikmeli varış ve posta sistemi yerel postanenin gönderilmesini geciktirir. Bu nedenle, çin Post parsel teslim süresi maksimum 50 gündür.
Müşterileri yönlendirmek için, nakliye için "ZTO Express" yi de kullanabiliriz, genellikle 30 gün içinde servis edilebilir.
3. tarife :
Mallar ülkenize geldikten sonra, bazı ülkelerde belirli tarifeler üretebilir. Tarife bu kısmı sizin tarafınızdan ödenmelidir. Gümrük ücretlerinin bir kısmını kaydetmek için hediye olarak işaretleyeceğiz veya malların değerini düşüreceğiz.
4. satış sonrası servis :
Sattığımız tüm mallar kesinlikle denetlenir. Aldığınız malları bulursanız 3 gün içinde kalite sorunu (yapay olmayan hasar) vardır. Lütfen fotoğraf çekin ve bizimle iletişime geçin, sizin için değiştireceğiz veya iade edeceğiz.
5. geribildirim :
Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Mallarınızdan memnunsanız, lütfen bize olumlu geribildirim verin. Mallardan memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçin, aliexpress'e olumsuz geribildirim göndermek yerine sizinle herhangi bir anlaşmazlığı çözebiliriz.

R

Müşteri seçim