.

.

Yeni Ginseng Vücut Saç temizleme kremi El Bacak Saç Kaybı Tüy Dökücü Krem Epilasyon Koltukaltı Saç Bakımı için Erkekler ve Kadınlar

Yeni Ginseng Vücut Saç temizleme kremi El Bacak Saç Kaybı Tüy Dökücü Krem Epilasyon Koltukaltı Saç Bakımı için Erkekler ve Kadınlar

₺ 2.46
₺ 4.10
-40 %
Stokta

Adı : Ginseng Saç temizleme kremi
Net Ağırlık : 1.7 oz/40 G
Ürün Özellikleri :
Yeni bir küresel epilasyon formülü, içerir ginseng özleri, vücut kıllar düşmek hızla, epilasyon alanı büyük, ağrısız, kaldırmak kolay veya durulayın. Istediğiniz alanı için geçerli vücut saç kaldırmak için, gibi : koltuk altları, bacaklar, kollar vb.
Kullanım kapsamı :
Herhangi bir cilt tipi için uygundur.
Malzemeler :
Ginseng kökü EXTRACTu3001 TOCOPHEROLu3001 SUCROSE STEARATEu3001 GLYCERINu3001 SORBITOLu3001 ASCORBIC ASIT POLYPEPTIDEu3001 SODIUM HYALURONATEu3001 BUDDLEJA OFFICINALIS YAPRAK EXTRACTu3001 PROPANEDIOL.
Kullanım Yöntemi :
Sonra nemlendirilmesi alanı ile depilated olması gereken bir hafif ıslak toweluff0capply bu ürün eşit saç epilasyon tüy dökücü Krem ile eşit silin siteuff0cthen özel aracı dahil . Kullanım miktarı olmalıdır ile tam kapalı vücut saç (yaklaşık 2mm kalınlığında) ve tutmak için 5-8minutes (kalınlığına bağlı olarak vücut saç). özel bir aracı ile hafifçe silin (veya bir havlu kullanın) ters yönde boyunca saç growthuff0cand ile daha sonra temiz su.
Not : eğer herhangi bir cilt rahatsızlık, bunu kullanarak durdurmak lütfen.

R

Müşteri seçim