.

.

Hiçbir Tekrar 324 Pcs EX GX MEGA Shining Oyun Savaş Carte Ticaret Pokemons Pikachu Için Booster Kutusu Ile kart oyunu çocuk oyuncağı

Hiçbir Tekrar 324 Pcs EX GX MEGA Shining Oyun Savaş Carte Ticaret Pokemons Pikachu Için Booster Kutusu Ile kart oyunu çocuk oyuncağı

₺ 13.99
Stokta

Bizim Mağaza Hoş geldiniz Bizim Mağaza Hoş geldiniz! Alışveriş Mutlu! 5 yıldızlı Hizmet Tüm Müşteriler Için Her Zaman. Bize inanıyorum. Bize ulaşın. Inanıyorum. Yardımcı. Biz arkadaşlar! Hızla Çözmek Zaman Içinde Tüm Soruları. 5 Yıldızlı Hizmet zevk Olmadan 1 ~ 3 Yıldız geribildirim. S : Benim öğe için herhangi bir izleme Sayısı var mı?
Bir : Evet, biz onların Takip Numarası ile her sipariş gemi, ve ilgili web sitesinde gönderi staus görebilirsiniz.
S :  Çin Post Kayıtlı Air Mail tarafından gönderilen olabilir zaman Çin Post Olağan Küçük Paket Artı seçti?
Bir : Evet, ama biz sadece tarafından göndermek
Çin Post KayıtlıHava PostaZaman sipariş toplam para yukarıdaki $14, olursa olsun hangi nakliye yolu seçti. S : Eğer bazı sorun olsun, nasıl almak için satıcı tepki hızla?
Bir :  Mesajı ile, Trademanager cn1522190964mjzv Tüm sorularınıza cevap Içinde 1 ~ 5 saat. S : Eğer Amerikan alıcı, hangi nakliye yolu daha hızlı ve uygun? Bir :  EPacket olacak daha hızlı dahaÇin Post KayıtlıHava Posta. S : Eğer Rus alıcı, Tam adı çok önemli, sağ? Bir :  Evet, tam üç adı çok önemlidir. S : Eğer bir satıcı iseniz, size öğenin birçok parça satın almak istiyorum, toptan eşya fiyat? Bir : Toptan için bize sormak hoş geldiniz. Biz göndereceğiz ürünlerin miktarı yaklaşık 35 adet tarafından DHL için ücretsizNakliye. Hızlı Kargo keyfini. Akıllı Alışveriş, Daha Iyi Oturma.

R

Müşteri seçim