.

.

Yüksek kaliteli paslanmaz çelik Tuz ve karabiber değirmeni seti Ile Standı-Uzun Boylu Tuz ve biberlik ile Ayarlanabilir Coarsene

Yüksek kaliteli paslanmaz çelik Tuz ve karabiber değirmeni seti Ile Standı-Uzun Boylu Tuz ve biberlik ile Ayarlanabilir Coarsene

₺ 11.82
₺ 13.43
-12 %
Stokta

-6.81/pieceYüksek kaliteli paslanmaz çelik Tuz ve karabiber değirmeni seti Ile Standı-Uzun Boylu Tuz ve biberlik ile Ayarlanabilir CoarseneYÜKSEK KALITELI CAM VE paslanmaz çelik değirmen SET Bu tuz ve biberlik özelliği bir modern tasarım ve şık ve zarif yeterli vardır için mutfak-için-masa kullanımı! * Tuz ve biber dahil değildir.
KOLAYLıK VE FONKSIYONU IÇIN INŞA Aksine diğer baharat öğütücü setleri, bu tuz ve peppermill çifti var onların taşlama mekanizması üstünde değirmeni, sağlanması tuz ve biber biter sadece gıda üzerinde-değil tüm üzerinde masa. Seramik değirmeni aşındırıcı olmayan olduğunu ve tatlar absorbe olmaz, bir plastik topuzu ise her tuz ve biber değirmen kolayca ayarlamak bir ince için kaba eziyet.
KOLAY DOLUM ILE HIÇBIR MESSES nefret yok sürekli dolum zorunda sizin tuz ve biberlik? Set mükemmel boyutu Bu uzun boylu tuz ve karabiber değirmeni seti mükemmel kesim üzerinde aşağı sabit yedekler hantal olmadan. Zaman dolum zorunda, temizle cam organları bu zaman bildireceğiz! Paslanmaz çelik üst kolayca vidalar kapalı açığa geniş bir açılış için kolay ve karışıklık ücretsiz yedekler.
Onun fırçalanmış paslanmaz çelik encasing Ile ZARIF TASARıM, cam gövde ve seramik değirmeni, bu benzersiz duo bir profesyonel, şık ek olarak herhangi bir mutfak, bir paslanmaz çelik kapak ile gerçekten "kapaklar" kapalı bu güzel seti. Hayır tacky elektrik değirmenleri burada anlamına gelir hiçbir pil gerekli-sadece bir kaç zahmetsiz ile katlanmış el yaşamaya bu taze himalaya tuz, biber, veya diğer baharat.
Bu benzersiz duo bir profesyonel, şık ek olarak herhangi bir mutfak, bir paslanmaz çelik kapak ile gerçekten "kapaklar" kapalı bu güzel seti. Hayır tacky elektrik değirmenleri burada anlamına gelir hiçbir pil gerekli-sadece bir kaç zahmetsiz ile katlanmış el yaşamaya bu taze himalaya tuz, biber, veya diğer baharat.
Seramik değirmeni aşındırıcı olmayan olduğunu ve tatlar absorbe olmaz, bir plastik topuzu ise her tuz ve biber değirmen kolayca ayarlamak bir ince için kaba eziyet.
Zaman dolum zorunda, temizle cam organları bu zaman bildireceğiz! Paslanmaz çelik üst kolayca vidalar kapalı açığa geniş bir açılış için kolay ve karışıklık ücretsiz yedekler.
Bu elegent tuz ve biberlik vardır klas yeterli bulunabilir bir beş yıldız restoran veya gibi bir güzel ek mutfak masa.
Olmak cam anlamına ne kadar görebilirsiniz içinde ama söyleyebilir eğer tuz, karabiber, kırmızı, beyaz veya sarımsak biber.
Değil sadece karabiber taze tutmak için kapağı var, ama bu kullanmak için baş aşağı döndü olabilir böylece hiçbir biber üzerine sızıntıları dışarı masa!
Bu uzun boylu paslanmaz çelik tuz ve biberlik 'feel' sağ el, hantal değil veya kapalı dengeli, sağlam ve pratik henüz ince çin gelen herhangi bir tablo ayarı için çekici bir piknik için.
Renk : şeffaf + gümüş
Malzeme : paslanmaz çelik + cam
Şişe boyutu : 19*6 cm
Paket İçeriği
2 * karabiber değirmeni
1 * raf
Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünleri dahil değildir.
Not : işık çekim ve farklı görüntüler neden olabilir resimde öğenin renk biraz farklı gerçek bir şey. Ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.

R

Müşteri seçim