.

.

Logitech 2.4 Ghz Kablosuz M570 Trackballs Ergonomik Dikey Fare Oyun Fare perakende kutusu olmadan

Logitech 2.4 Ghz Kablosuz M570 Trackballs Ergonomik Dikey Fare Oyun Fare perakende kutusu olmadan

₺ 39.75
Stokta

-15.80/piece-8.10/piece-9.50/piece-8.88/piece-15.70/piece-8.20/piece Not : yepyeni ve orijinal, ancak perakende kutusu olmadan. Trackball konfor Trackball tek bir yerde kalıyor, bu yüzden imlecinizi hareket ettirmek için kolunuzu hareket ettirmenize gerek yok. Heykel şekli, tüm gün konfor içinde çalışmanıza izin vermek için elinizi destekler.Kompakt ayak iziKısa giyim üzerinde? Hiçbir sorun. Trackball hareket etmediğinden, sıkı çalışma alanları ve yoğun masalar için mükemmeldir.Zaman test şekliMilyonlarca insan Logitech Trackman tekerleğini sevdi. Biz 've rafine kalitesi kanıtlanmış şekil oluşturmak için M570. Logitech® gelişmiş 2.4 GHz kablosuzKablosuz rahatlık ve özgürlük-hızlı veri iletimi ile bir kordonun güvenilirliğini elde edersiniz ve neredeyse hiç gecikme veya bırakma olmaz. Sevkiyat Ödeme : 1. biz ödeme yaptıktan sonra 1-3 gün içinde parsel sevk edecek.
Ve aşağıdaki ödeme şekilleri Aliexpress tarafından kabul edilir : kredi kartı, TT, Western Union ve Qiwi cüzdan.
2. sevkiyat çin sonrası hava posta yoluyla ücretsiz kargo, paket ağırlığı fazla 2 kg veya paket boyutu 90 CM daha büyük ise, EMS vb kullanacağız veya hava posta ile iki parsel veya daha fazla parsel ile gemi.
3. talimat : paket detaylarında işaretlediğimiz ağırlık ve boyut, gerçek ağırlık ve boyutu bilmeniz gerekiyorsa, malların gerçek ağırlığı ve boyutu değildir. sadece bizimle iletişime geçmelisin.
4. teslim süresi :
1) ulaşım gelişmiş ülkeler yaklaşık 7-45 gündür.
2) uzak ülkeler yaklaşık 2-8 haftadır.
5. alıcı EMS, DHL vb gibi daha hızlı nakliye yöntemi kullanmak istiyorsanız, artış nakliye hakkında bizimle iletişim kurun.
6. talimat : nakliye süresi alıcının gümrükleme süresi veya mücbir sebep bağlıdır. Alıcı uzun bir süre içinde mal almazsa, biz alıcı yakında mal almak için, gümrük veya yerel postane irtibata geçebilirsiniz umuyoruz.
Yaklaşık Gümrük : 1. siparişinizi veya daha düşük ithalat vergisi olmadan almanızı sağlamak için, ödediğiniz toplam fiyatı veya ürünün piyasa değerini yansıtmayan ve farklı tarife kuralları olan ülkeler için geçerli olmayan daha düşük bir değere sahip bir "hediye" olarak ilan edeceğiz.
2. ya da gümrük beyannamesi ne kadar yapmamız gerektiğini bize bildirmek için bir mesaj bırakabilirsiniz. Talimatlarınızı takip etmekten mutluluk duyuyoruz.
3. herhangi bir ithalat ücretleri veya ücretleri alıcının sorumluluğundadır.
4. tedarikçiler ülkenizdeki gümrük departmanının neden olduğu gecikmelerden sorumlu değildir.
5. uluslararası ticaret sırasında ek maliyetler veya gecikmeler meydana gelebilir. Biz içtenlikle geri ödeme talep veya olumsuz geribildirim bırakarak bir neden olarak ek ithalat maliyetleri veya gümrükleme gecikmeleri kullanmadığınızı umuyoruz.
Satış sonrası servis : Sevkiyat öncesi mal kalitesini kontrol edeceğiz. Bazı beklenmedik sorunlar meydana gelirse, aşağıdaki şekillerde dostça bir şekilde alıcı ile sorunları çözmeyi umuyoruz :
1. kalite sorunu ise, alıcı malları aldıktan sonra 15 gün içinde tartışabilir, alıcı tanımlamak için satıcıya fotoğraf veya video ve diğer kanıt sunmalıdır.
2. insan yapımı hasarlı, alıcılar tam sorumluluk alır.
3. ürün kalitesi işleme programı :
1) alıcı bize malları iade ve iade nakliye masrafları sorumludur; malları aldıktan sonra, alıcıya yeni bir ürün göndereceğiz ve yeniden gönderim bedeli için ödeme yapacağız.
2) mal (nakliye dahil toplam fiyat az 10 USD) kalite sorunları varsa, biz alıcı sonraki sipariş yeni bir ürün yeniden göndereceğiz; alıcı yakın vadede yeni bir sipariş vermeyi planlamıyorsa, alıcı yeniden gönderim bedelini ödeyebilir ve yeni bir ürünü yeniden göndermeyi isteyebilir.
Geribildirim : 1. biz başarılı olmak için müşteri memnuniyetine bağlıdır. Bu nedenle, geri bildiriminiz bizim için son derece önemlidir. 2. bizim öğeler memnun iseniz, bize olumlu bir geribildirim bırakın lütfen. Size daha sonra olumlu bir geri bildirim bırakacağız.
3. herhangi bir olumsuz ya da nötr geribildirim ayrılmadan önce bize ulaşın. En kısa sürede herhangi bir sorunu çözmek için sizinle ilgileneceğiz.
Pazartesi-cumartesi pekin saatinden haftada 6 gün saat 9 : 00-18 : 30 'da çalışıyoruz.

R

Müşteri seçim