.

.

2 X yeni motosiklet 18 LED dönüş sinyali işık yüksek kalite Led göstergesi işık çift renk mavi ve sarı yanıp sönen ışık

2 X yeni motosiklet 18 LED dönüş sinyali işık yüksek kalite Led göstergesi işık çift renk mavi ve sarı yanıp sönen ışık

₺ 7.07
₺ 8.52
-17 %
Stokta

Ana amaç; bazı araçlar yüklü olacak kurulumdan sonra LED ışıkları yanıp sönen ışıklar hızla görünecektir, veya LED ışıkları yeni kurulumu yanıp yok hata ve böylece. Bu sorunu çözmek için, bu ürünü yüklemek ED lamba yanıp sönen ışıklar ve çözmek çözebilir arıza alarmı, motosiklet fit.
Röle boyutu : 5.6*2.6*2.2 kurşun uzunluğu 25 CM
Kurulum talimatları; kırmızı çizgi pozitif kutup bağlı güç kaynağı; yeşil hat pozitif kutup dönüş sinyali; siyah çizgi negatif kutup bağlı güç kaynağı ürün açıklaması : DOP-3 X flaş röleleri özel ICs paketlenmiş vardır.
Için uygun otomotiv/motosiklet halojen veya LED lambaları. Genel olarak otomobil, motosiklet veya diğer araç LED dönüş sinyal ile değiştirilir, LED dönüş sinyal olacak flaş veya ışık değil. Yukarıdaki sorunları çözmek için bu ürünü kullanın. Bu ürün darbeye dayanıklı, su geçirmez, ve görünüm güzel.
Kullanımı uluslararası standart pimleri, kolay kurulum, gerek değiştirmek için orijinal araç hatları, tak ve çalıştır, çeşitli ülkelerde araçlar kurulum ve kullanımı için uygun. Dönüş sinyali açıldığında, bu bir "bip" sesi, ile maksimum 23 W x 4 ve bir flaş hız yaklaşık 80 kez (artı veya eksi 10 kez).
Durum : % 100% yeni
Led ışıkları renk : mavi ve sarı
Miktar : 1 çift (2 adet)
LED lamba : 18
DC : 12 v
Malzeme : plastik
Öğe türü : sinyal ışık
Renk : siyah
Fitment : en modeli için
Kullanımı : sinyal lighttype : flaşörler
Için uygun : motosiklet led dönüş sinyali çeşitli lokomotifler, çatallı-tipi motosiklet, motosiklet, elektrikli arabalar, atv, off-road motosiklet prens Haley klasik
Paket İçeriği :
2 * çift renk LED ışık
Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünleri dahil değildir.
Not : ışık çekim ve farklı görüntüler bu rengi neden olabilir

R

Müşteri seçim