.

.

Güzellik Meme Bakımı Geliştirme Göğüs Büyütme Asansör Büstü Kadar Krem uçucu yağ

Güzellik Meme Bakımı Geliştirme Göğüs Büyütme Asansör Büstü Kadar Krem uçucu yağ

₺ 2.13
Stokta

Bu öğeyi isterseniz, lütfen eklemek "İstek Listesi", bizim mağaza isterseniz, ekleyin lütfen "Mağaza listesine". çok teşekkür ederim!!! ^-^Herhangi bir sorun, sadece bize temas kurmaktan çekinmeyin, biz bir kerede bizim sorunları çözmek için en iyi çalışacağız. 1 * göğüs kremi Büstü kadar Meme Büyütme Yağlar Uçucu Yağlar Popo Krem Geliştirmek Net içeriği : 10 ml.
Kalabalık için : herhangi bir cilt.
Etkinlik : süper penetrasyon, hızla meme hücrelerinin aktivasyon, Etkili aktivasyon meme ve meme doku, Kan dolaşımını teşvik ve besin emme, böylece meme dolgunluk ve esneklik. Bireyler bağlıdır, sizin meme büyüyecek yaklaşık 6-8 cm. sen masaj meme krem ile 3-5 kez bir hafta karşı yerçekimi ve tutmak onları firma ve ihale.
Talimatları :
1. üç şişe meme büyütme uçucu yağ bir tedavi dönemi, kira kullanmanız gerekir içine gelmek üç dönem sabah ve akşam etkisi ve kullanmak günde bir kez.
2. yardımcı olmak için bu ürün daha iyi çalışır, ben alarak öneririz bir isıtma pedi ve sıcak meme üzerinde orta için yüksek ısı (açık üzerinde cilt gözenekleri meme) için 10 dakika sonra bir duş veya banyo alarak.
Paket Içeriği :
1 pcs Meme Büyütme Yağlar

R

Müşteri seçim