.

.

7ft 11 adet * 3 /set DIY Küçük kağıt petek top Garlands Asılı fotoğraf arka fonu Bebek Duş Doğum Günü Partisi Süslemeleri

7ft 11 adet * 3 /set DIY Küçük kağıt petek top Garlands Asılı fotoğraf arka fonu Bebek Duş Doğum Günü Partisi Süslemeleri

₺ 3.52
Stokta

-1.45/lot 7ft 11 adet * 3 "/set DIY küçük fotoğraf arka fonu Garlands asılı kağıt petek top bebek duş doğum günü partisi süslemeleri Renk Seçeneği : Bir lot için karışık renkler mevcuttur, lütfen sipariş verdiğinizde istediğiniz renkleri not edin, sonra malları notunuz olarak göndeririz, teşekkürler. Ürün Açıklaması : Petek toplu süs Çarpıcı çok renkli doku kağıt petek top garland dekorasyon aydınlatmak ve herhangi bir partiye renk eklemek için!
Parlak pembe, yeşil, koyu mavi, sarı ve turkuaz 11 doku kağıt topları bu 2.1 metre uzunluğunda kağıt dekorasyon herhangi bir doğum günü partisi, düğün veya herhangi bir özel durum için uygun bir renk anında sıçrama yapmak.
Yatay, çapraz veya dikey olarak asmak-her iki şekilde de-bir büfe veya tatlı masası için zemin olarak kullanmayı deneyin.

Düz paketlenmiş, montajı sadece birkaç dakika sürer. 11 adet x 3 "petek toplarıBaşına Garland. Yapılan garland'ın toplam uzunluğu 2.1 metredir (7ft). Ürün Ekran : Karışık renkler garland gerekiyorsa, fiyat için lütfen bize ulaşın, teşekkürler.

R

Müşteri seçim