.

.

10 ADET Kaynağı FTTH Fiber Optik Mekanik Splice Fibrlok | | Evrensel Fiber Optik Splice Ücretsiz kargo

10 ADET Kaynağı FTTH Fiber Optik Mekanik Splice Fibrlok | | Evrensel Fiber Optik Splice Ücretsiz kargo

₺ 11.25
Stokta

Fibrlok | | Evrensel Fiber Optik Spliceürün Açıklaması-hassas fiber optik splice sağlar, basit ve düşük maliyetli yöntemi ekleme fiber optik. belden splice tasarım kullanan bir metalik yapıştırma elemanı içinde held bir hızlı sağlamak için bir kalıplı plastik gövde ve kap, kalıcı, düşük kayıp splice-The Fibrlok < bir ekleme kaybı vardır bir minimum gerilme yükü ile 0.2d B 4.4 N of (1.0lb-f) ve splice yansıma hiçbir fazla-40d B-montaj sırasında, ekleme Montaj Aracı içinde tutulur. lifler splice takılı sonra, kap Meclisi Aracı ile depresif olduğunu. kapağın hareket sıkar " bacaklar " böyle elemanın ki " bacaklar " birlikte gel. lifler tutan lif kalıcı hizalanmış ve kavradı bölgesi splice zaman kap harekete geçirilir 2. Pictures 3. Internation sipariş alıcı yürürlükteki herhangi bir ithalat vergileri ve yerel vergiler sorumludur. satın alma yapmadan önce gümrük ile kontrol edin. 4. Shipping ve Taşıma ben ödeme aldıktan sonra 3 iş günü içinde gemi. her öğe dikkatle doludur emin olmak için mükemmel durumda size alır.
dünya çapında gemi yaklaşık 16-28 iş günü sürer ücretsiz takip numarası ile.
biz HONGKONG POST tarafından bu öğeyi gemi olacak, Normalde Hedefe yaklaşık 15-30 iş günü sürer, biz de EMS tarafından bu öğeyi gemi, DGM, SGP, wordwide CPAP.tabii, biz müşteri isteğine uygun olabilir, diğer yollarla mal gemi, ancak navlun tarafından ödenmesi gerekmektedir müşteri. 5. Resend ve Iade aralığı : parsel almazsanız eğer 35 gün ötesinde veya aldığınız arızalı öğe veya yanlış bir öğe, pls posta yoluyla bana ulaşın hizmet, ve Ben durumu kez söz olduğunu teyit, biz yeniden veya size iade edeceğiz.
bu müşterilerin Iade nakliye ücreti ödemek için sorumluluk koşulda. ve biz iade kabul etmeyecektir uygulama ötesinde olduğunda parsel aldıktan sonra 14 gün. ve pls olduğunu garanti iade öğe orijinal durumuna olmalıdır.
6. Bana Ulaşın firmamız profesyonel bir fabrikada fiber optik ekipmanları daha fazla yedi yıl eminiz, bizim ürünlerimizi tatmin edecek u. ben herhangi bir sorunları çözmek için burada olacak, böylece her zaman benimle irtibata hoşgeldiniz. ve Ben söz veriyorum, ben 24 iş iş saatleri içinde size cevap verecektir.
amacımız müşteri olarak sizi tatmin ve karşılığında korumak bizim mükemmel itibar.

R

Müşteri seçim