.

.

Ev Araba Dekor 10 Şanslı Kırmızı Çince Düğüm FENG SHUI Set Charm Antik I CHING Paraları Refah Koruma Iyi Servet

Ev Araba Dekor 10 Şanslı Kırmızı Çince Düğüm FENG SHUI Set Charm Antik I CHING Paraları Refah Koruma Iyi Servet

₺ 1.25
₺ 1.49
-16 %
Stokta

-2.21/set 10 Şanslı Charm Antik I CHING Paraları Refah Koruma Iyi Servet Ev Araba Dekor Kırmızı Çince Düğüm FENG SHUI Set bu Iyi Servet Feng Shui 10 Set-sembolü şanslı charm yardımcı olur ideal bir ortam oluşturmak için kullanımı Feng Shui-hem evde ve ofiste-ki size güçlendirmek ve enerjileri Feng Shui çekmek olacak sağlık,servet,harmony ve aşk. bu 10 farklı antik sikkeler iyi şans. yuvarlak şekil sembolize ederken cennet dome meydanı center yeryüzünün dört puan temsil eder. madalyonun, bir bütün olarak, cennet ve toprak harmony simgeliyor. bu I Ching paraları mükemmel ağ iyi servet temsil, ev kapı içine yerleştirilen zaman, ofis, veya arabada, refah ve koruma getirmek olduğuna inanılmaktadır.bu 10 sikke bu sırayla birlikte sinirli değil sadece teklif koruma, ama onlar da servet temsil, sağlık ve başarı.
benzemeye bağlı bir lotus çiçeği, on paralar ile birleştirilir hiç bitmeyen bir iyi servet uğurlu kırmızı şanslı düğüm, mistik düğüm olarak da bilinir. bu bir sembolize olduğunu asla bitmeyen kaynağı gelir, aşk, sağlık, ve başarı. apart good fortune getirerek, ayrıca bu paralarbir koruyucu muska olarak kullanılır.bu parça birçok nesiller için iyi servet ve iyi şanslar devam gösterir gelen tüm 10 yönde.

 paket Içerir : 1 Takım pictue gösterdiği gibi.     benim mağaza hoşgeldiniz! alışveriş zaman zevk! size en iyi dileklerimle! nakliye dikkat, lütfen! biz Çin anakara uluslararası satıcı vardır. lütfen sabırlı olun! herhangi bir soru veya herhangi bir özel isteği varsa, lütfen bizimle irtibata geçin. biz 24 saat içinde cevap verecektir nedeniyle aramızda zaman farkı, anlayışınız için teşekkürler. geribildirim görüşleriniz çok önemlidir, biz içtenlikle memnun iseniz bizim için olumlu geribildirim bizim ürün ve hizmet ile. bu sadece size bir dakika sürer olacak. teşekkür ederim! bizim ürün ve hizmet ile memnun değilseniz, lütfen herhangi bir olumsuz ve nötr geribildirim ayrılmadan önce bize ulaşın. biz sizi karşılamak için elimizden geleni yapacağız. çok teşekkür ederim!

R

Müşteri seçim