.

.

Tilta Nucleus-M FIZ El Ünitesi Arri Standart Rozet Adaptörü için TILTA Nucleus M

Tilta Nucleus-M FIZ El Ünitesi Arri Standart Rozet Adaptörü için TILTA Nucleus M

₺ 55.00
Stokta

-1410.15/piece-948.00/piece-1424.05/piece-191.66/piece-208.50/piece TIltaNucleus-M FIZ El Ünitesi Arri Standart Rozet Adaptörü  TILTA için Nucleus-M sistemiBu Arri Standart Rozet Nucleus-M adaptörü takılır 'FIZ el ünitesi vermek bir yol monte monitör kafesleri veya başka bir şey kullanır rozet-bazlı montaj sistemi. Not : 1. sizin geçerli bir telefon HIÇBIR nakliye için gerekli olduğunu. Aksi takdirde biz teslim garanti edemez. 2. bizim fiyat ithalat vergisi dahil değildir, yerel vergiler, KDV, ya da diğer gizli ücretleri. Bu ücretleri alıcı sorumluluğundadır. Satın almadan önce ülkenin Gümrük ofisi Ile kontrol edin. Garanti 1. BIZ En Iyi Garanti ile En Iyi Kalite ve hizmet odaklanmak, Makul Fiyat!
2. biz teklif 1 yıl garanti hizmeti.
(1) için küçük tamir veya küçük bir aksesuar yerine, biz aksesuar size ücretsiz göndereceğiz.
(2) için ağır tamir, geri öğeyi göndermek lütfen biz tamir için üretici geçmek. Tamir kez bitmiş olduğunu, biz hemen size geri yayınlayacağız. Bu bir ücretsiz hizmet.
(3) biz teklif ömür boyu teknik servis.
  Iade Tam Iadesi için iade (düşüldükten işleme ücreti) sunulmaktadır. Biz teklif geri ödeme iade paket almak kez yazdım olan condiction.
Aşağıdaki durumlarda, sağ ünitesi değiştirmek istiyorum herhangi bir ücret olmadan sizin için, VEYA size tam bir geri ödeme için iade nakliye ücreti dahil dönüş.
1. biz size yanlış ürün teslim;
2. bir öğe Online açıklaması yanlış satın alma sırasında, örneğin liste bir fonksiyonu olan aslında değil desteklenen; 3. biz yanlış mal göndermek renk SADECE müşteri aslında belirtilen bir renk seçimi sipariş yorum veya yorum sipariş önce. Pls alıcı dönüş nakliye ücretleri, nakliye ücreti iade edilmez. Nakliye Gemi sadece teyit aliexpress adresi. Dikkatle ödeme önce teslimat adresi kontrol edin, o değiştirilemez sipariş tamamlandı. Içinde gemi 1-4 iş günü sonra ödeme aldı.Bizim fiyat ithalat vergisi dahil değildir, yerel vergiler, KDV, ya da diğer gizli ücretleri. Bu ücretleri alıcı sorumluluğundadır. Satın almadan önce ülkenin Gümrük ofisi ile kontrol edin.Biz haber alıcılar hakkında kargo programı ötesinde eğer normal nakliye zaman ve takip numarası sağlamak öğeleri bir kez sevk var. EMS : 6-10 gün; UPS/DHL/TNT/Fedex : 3-7 gün; ARAMEX/ : 4-10 gün; Hongkong post : 10-20 gün.  Geribildirim  Size olarak bilinen, bizim mağaza için çok önemlidir. Eğer bize olumlu bir geribildirim bırakın lütfen bizim ürün ve hizmet tamam hissediyorum, bizim sistem otomatik olarak size aynısını yapacağız.
Eğer ürün ve hizmet ile herhangi bir sorun var, lütfen hemen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Biz asap çözmek için çalışacağız. Biz mutlu bir alışveriş var diliyorum.

R

Müşteri seçim