.

.

Drop shipping Ko Dai Myo kolye Gümüş kaplama kolye ve kolye kadınlar için lot Moda Takılar Yılbaşı hediye

Drop shipping Ko Dai Myo kolye Gümüş kaplama kolye ve kolye kadınlar için lot Moda Takılar Yılbaşı hediye

₺ 4.88
Stokta

biz nakliye bırak can bu kolye 40*25mm dış çapı, zincir 60 cm Reiki sembolleri Yaşam Gücü Enerji akışını artırmak için yardımcı olur. bu semboller Reiki uygulama bir parçasıdır. rağmen bu semboller yoksa herhangi bir özel güç in ve kendileri bakmak, sonra bunları kullanarak attunement Reiki enerjileri odaklanmak bir uygulayıcı yardımcı olur.
sembol Dai Ko Myo, master sembolü olan, demektir, " on me büyük evrenin parlaklık Olmak, ya da ", " büyük parlayan ışık, " veya, " büyük aydınlanma, " ve bu tarafından görülen birçok Reiki özünü temsil etmek. bu kullanılan initiations harmonise Reiki enerji ile insanlar için. bir sembolü olarak açılır, enlightens ve korur ve ışık ile doldurur. bu bizim ruh özünü için attunes hangi sonra bizim en iyi ile uyum içinde olması için bize izin verir ve rehberlik. bu tüm onların tedaviler birçok kişi tarafından kullanılan. giyen, akılda veya rulman bu sembol kullanarak sürekli bize hatırlatıyor beraberlik ışık enerji içine bizim lives.
 sevgili alıcılar için : amacımız kalite ilk. hizmet ilk! müşteri ilk! kalitesiz ürünleri vermeyin!1. Dropshipping sipariş : biz size büyük indirim verecek . bunu unutmayın, teşekkür ederim.2., toptansipariş : eğer sipariş fazla 300 adet, biz size büyük indirim verecektir (30%-60%). The daha miktar, ucuz olduğunu.3. özel tasarım sağlar sipariş : biz tasarım göre örnekleri ücretsizdir tasarım size teklif, ve sonra size onaylamak için fotoğraf çekmek. örnek teyit zaman, örnek onay alındıktan sonra, eğer sipariş, biz üretim düzenlemekürünü satın aldığınızda doğru lojistik almak lütfen tekrar. biz seçmenizi öneririz lojistik sorgulanan olabilir.bizim hedefimiz, doğru yapmak için en iyi! ben size değerli tavsiyeler verecektir umarım. teşekkür ederim.

R

Müşteri seçim