.

.

Ykimi Kılıf Sevimli karikatür pokemon Kapak Için Xiaomi Redmi 4x 4a 5 Artı 5a 6 Pro Not 4x5 pro 5a Kılıf Şeffaf Yumuşak TPU Silikon

Ykimi Kılıf Sevimli karikatür pokemon Kapak Için Xiaomi Redmi 4x 4a 5 Artı 5a 6 Pro Not 4x5 pro 5a Kılıf Şeffaf Yumuşak TPU Silikon

₺ 0.95
₺ 1.59
-40 %
Stokta

20771 Için Xiaomi Redmi serisi kılıf Ykimi Kılıf Sevimli karikatür pokemon Kapak Için Xiaomi Redmi 4x 4a 5 Artı 5a 6 Pro Not 4x5 pro 5a Kılıf Şeffaf Yumuşak TPU Silikon Sevgili arkadaşlar, benim mağaza hoşgeldiniz!
Aşağıdakileri dikkatlice okuyun lütfen. Belki yardımcı olacaktır. Teşekkür ederim!
1. biz gerçek fabrika satış, biz 5 yıl üretim ve satış tarihi, belki bizim fiyat en düşük değil (çünkü biz daha iyi malzemeler kullanın), ama bizim kalitesi iyi!
2. biz yüksek hassasiyetli Ricoh yazıcılar, hangi üstün sıradan yazıcılar!
3. bizim mağaza katılmak mağaza listesine eklemeyi ve VIP olmak. Biz sizi haberdar zaman size indirim ve itme yeni ürünleri. Bizim mağaza için 5% indirim alacak (mağazamızda tüm indirimler ile üst üste olabilir.).
4. biz destek perakende, toptan, karışık toptan, eğer daha fazla satın alacak 5 bir 5% indirim (VIP indirim ile üst üste olabilir).
5. bizim fotoğraflar PS kullanmak, ama bizim ürünleri aldığınızda, onlar bulmak için hoş bir sürpriz olacak fotoğraf gibi aynı. Çok güzel! (Çünkü biz çok ürün ve resimler var,Eğer çekim çok büyük miktarda sürer zaman), biz de aldıktan sonra resimler almak için sabırsızlanıyoruz bebek mesaj, herhangi bir kalite problemleri varsa, biz sizin için yerini için ücretsiz, keyifli Bir alışveriş deneyimi var diliyorum, teşekkür ederim!
6. var, çünkü lot cep telefonu modelleri, lütfen dikkatle kontrol kendi cep telefonu modelleri ürünleri satın almak için, eğer yanlış satın, bu atık bir sürü nakliye zaman, anlayışınız için teşekkür ederiz!Evrensel telefon kılıfı :
Redmi NOTE4 = Redmi Not 4 X
Redmi NOT 5 A (Yüksek yapılandırma sürümü) = Y1
Redmi NOT 5 A (Standart yapılandırma sürümü) = Y1 lite
Redmi NOTE5 = Redmi Not 5 Pro (Hint versiyonu)  

R

Müşteri seçim