.

.

5 MM 8 MM 10 MM 12 MM 15 MM 20 MM 30 MM X 33 Metre Isıya Dayanıklı Poliimid bant Yüksek Sıcaklık Yapıştırıcı Yalıtım Kapton Bant 1 ADET

5 MM 8 MM 10 MM 12 MM 15 MM 20 MM 30 MM X 33 Metre Isıya Dayanıklı Poliimid bant Yüksek Sıcaklık Yapıştırıcı Yalıtım Kapton Bant 1 ADET

₺ 1.32
₺ 1.88
-30 %
Stokta

modname = ckeditor 1 ADET 3 MM 5 MM 6 MM 8 MM 10 MM 12 MM 15 MM 20 MM 25 MM 30 MM X33 Meter Isıya Dayanıklı Poliimid Bant Yüksek Sıcaklık Yapıştırıcı Yalıtım Kapton Bantürün Tanıtımı
adı : Altın parmak bant, sanayi yaygın olarak bilinen poliimid bant.
çin'de yapılan;
ambalaj : paketi
özellikler : genişlik 0.3-30mm, toplam uzunluğu 33 m (m)
teknik Parametreler
renk : kehribar
kalınlığı : 0.05mm
uzama : ≥35%
çekme kuvveti : 135 N/25mm
sıyırma kuvvet : 5 N/25mm

ürün performans :
altın ile şef bant poliimid filmi substrat olarak yüksek sıcaklık silikon ile kaplanmış, renk kahverengi (amber), hile bant yapışkan iyi, iyi hizmet, yüksek sıcaklık, çözücü, hiçbir kalay, Artık değil plastik, ürün mükemmel elektriksel performans vardır :
kısa sıcaklık 300, uzun vadeli sıcaklık 250;
yüksek yalıtım, yüksek sıcaklık, düşük sıcaklık, asit ve alkali direnci, düşük elektroliz, iyi mekanik özellikler, aşınma direnci, yırtılma direnci; özel yapışkan tedavi, güçlü yapışma, yırtık sonra yüzey kalıntıları.
çeşitli korumak için kullanılan çevreleyen hassas IC koruma bileşenleri (kaynaklı değil çip koruması).
kırmızı isıya dayanıklı bant-temelde kaynak BGA çip çevreleyen bileşenleri korumak için, çevredeki bileşenlerin bağlı ilk bant, ve sonra kaynak BGA paketi çip. bu ısıtma sadece BGA çip ısıtma, yapışkan ısı-dayanıklı bant bileşenleri ısıtılacak olmaz, korumak amacıyla parçaları koruma kaynaklı parçası değildir.
uygulama kapsamı :
1, cep telefonu pilleri için uygundur, bobin izolasyonu ve diğer yüksek sıcaklık barınak, hattı (PCB) üzerinde dalga lehim, parmak alanı korumak için, gözyaşı kolay, kırmak kolay, gözyaşı sonra hiçbir kalıntı bırakarak, cep telefonu pilleri için uygundur, bobin izolasyonu ve diğer yüksek sıcaklık barınak.
2, boyama için kullanılabilir, boya, sızdırmazlık, ayakkabı, ambalaj, sabit, inşaat ve diğer sanayi
özellikleri Kullanır : yüksek sıcaklık, solvent direnci, istikrarlı ve güvenilir performans, yaygın olarak kullanılan trafo elektronik sanayi, motor, bobin, kapasitör ve değişken frekans güç kaynağı, gibi sarma elektriksel yalıtım.
Uygulama özellikleri :
elektrik ve elektronik sanayi yüksek için kullanılabilir gereksinimleri H-sınıfı motor ve trafo bobin izolasyonu bandaj, yüksek sıcaklık bobin sonu bantlama sabit, termal direnç koruma, kapasite ve tel dolanması yapıştırma ve diğer yüksek sıcaklık altında çalışma koşullarını yalıtım. devresinde kurulu imalat sanayi elektronik koruma macunu için kullanılabilir, özellikle SMT için sıcaklık koruması, elektronik anahtarlar, PCB kurulu parmak koruma, elektronik transformatörler, röleleri ve diğer yüksek sıcaklık ve nem elektronik bileşenleri korumak için koruma. ve ihtiyaçlarına göre özel bir işlem destekleyen bir düşük statik ve alev geciktirici poliimid bant! yüksek sıcaklık yüzey takviye koruma, metal malzemeler, yüksek sıcaklık sprey boya, kumlama boya maskeleme yüzey koruma, yüksek sıcaklık boya pişirme, kolay peel kalan tutkal olmadan., yüksek sıcaklık ile, yüksek çekme mukavemeti, kimyasal direnç, hiçbir kalıntı, ROHS doğrultusunda çevre halojen içermeyen avantajları.
kullanımı :
1, SMT süreci, reflow fırın fırın sıcaklık testi termokupl hattı yapıştırın;
2, SMT süreci, yapıştırmak için kullanılan esnek devre kurulu (FPC) kural olarak, şekilde baskı, yama, test ve süreçlerin bir dizi; 3, yalıtım bandı için kablo dahil olabilir;
4, çip makinesi için konektörü eklenebilir geri ödemelerine malzeme, böylece demir değiştirilmesi;

5, başka herhangi bir şekil içine die-cut olabilir, bazı özel amaçlar için.

R

Müşteri seçim