.

.

Tam 56 pin JAMMA Demeti Tel Kablo Tezgah Genişletici için veideo arcade oyun pandora kutusu ve 1 içinde 60 PCB oyun tahtası

Tam 56 pin JAMMA Demeti Tel Kablo Tezgah Genişletici için veideo arcade oyun pandora kutusu ve 1 içinde 60 PCB oyun tahtası

₺ 17.99
Stokta

  Arcade, игровой автомат, atari makinesi, 게임기, çarşı kabine, mame, mame arcade, игровые автоматы, maquina arcade, oyun makinesi, jamma genişletici, jamma kurulu, jamma koşum, çarşı pcb, jamma pcb, jamma kablo, jamma tam, полный жгут проводов на бф8 En Kaliteli Tam 56 pin 100 cm Jamma koşum için arcade oyun kurulu JAMMA Kabine Tel/Kablo Demeti Tezgah çarşı PCB JAMMA Genişletici Demeti uzunluğu uzatın basit bir çözüm akım 56-pin JAMMA koşum. Için Ideal genişletici koşum dışında kabine için sorun giderme veya yapma kurulu swapları çok daha hızlı! Marka yeni JAMMA kablo demeti yüksek kalite. Tüm bağlantıları joystick ve düğme mikro-anahtarları dahil ve zaten tam monte vardır. Teller tüm el lehimli through göz-döngüler için yüksek kalite 56-pin kenar bağlayıcı, ve daha sonra tamamen ısı küçültmek vardır tedavi için ekstra koruma. Bu tasması güncellendi ve ŞIMDI dahil-5 VDC tel ile çatal bağlantı sağ eklemek için JAMMA tarzı anahtarlama güç kaynağı!
Ürün Özellikleri : Hızlı, temiz bağlantıları ile bağlı. Tüm Güç teller kullanımı 20 AWG kablolama ve diğer tüm kablolama 22 AWG kullanır. Hızlı bağlantı için güç kaynağı ile bağlı terminali çatal tüm gerilimleri için (+ 5 VDC, + 12 VDC, -5 VDC, GND). Video sinyalleri dahil standart monitör bağlayıcı üzerinden bağlamak. Tam Topraklama Döngü için tüm bu joystick/düğme mikro-anahtarları üzerinde kontrol paneli. Takip etmek kolay kurulum levha dahil!
Kablo Şeması : Aşağıda temel pin çıkışı diyagramı için jamma pcb, referans olarak kullanabilirsiniz zaman bağlayan tel/koşum.JAMMA Pin Çıkışı Grafik : Lehim Yan
PCB lehim yüzey taban yüzeyi olduğunu. Bu yüzey her yerde lehimli az bağlantıları görüntülemek için çıplak vardır. Kaç, varsa, daha az lehim yan üzerinde yer almaktadır.

Bileşen Yan
Az yüzey üst yüzeyi PCB. Bu yüzey her yerde az yer almaktadır. Az yüzey pin çıkışı sayısal karakterler vasıtasıyla kabul edilmektedir.
Genellikle, PCB baskılı ve kenar bağlayıcı alfa ve sayısal karakterler vasıtasıyla kabartmalı olduğunu.
JAMMA klavyeBir takılan çarşı kabine (bu yüzden JAMMA olmak vardır) ve hangi lehim tüm PC I/O sayfalar. Fingerboards genellikle dönüştürmek için kullanılan olmayan JAMMA oyunları böylece takılı bir JAMMA kabine -bu zaman bizim "kaynağı oyun" normal bir PC olduğunu. Tüm kontrolleri/video/ses telleri lehimli klavye. Uyarı :      Için Güç Bölümler :
Zaman bağlantı güç kabloları + 5 V + 12 V ve-5 V, onları bağlamak önce çift kontrol gerekir lütfen, onları bağlamak eğer yanlış, bu mümkün alacak sizin jamma pcb hasarlı.
Dahil Olmak Üzere bu Liste : Bir adet Tam Jamma Genişletici Demeti (beğenme. 100 cm) Nakliye Ali Express Nakliye bir resmi lojistik hizmet Alibaba lojistik sağlayıcı tarafından sunulan 'Cai Niao'. Bu hizmet sevkiyat kapakları çin'den dünya çapında. Ali Express Nakliye yardımcı olabilir paket izlemek için sevk tüm yol teslimat. Bir kez bir sipariş, Ali Express Nakliye olacak İlk bizden mal toplamak, ve sevk bu sipariş için bir nakliye şirketi. Ali Express emin yapabilirsiniz paket ile nakliye zamanında dışarı ve sağlamak end-to-end takip. Sipariş ayrıntıları ve izleme bilgileri sayfa takip edebilirsiniz böylece paket ne zaman ve her yerde istediğiniz. Paket kayıp, nakliye sırasında, Ali Express doğrudan bulmak veya size iade yardımcı olacaktır. Eğer seçeneğini seçinAliexpress Standart Nakliye", Cai Niao olacak sevk bu sipariş için nakliye şirketleri gibi Çin Post, Singapur post, ispanyolca Post vb, tüm bu nakliye şirketleri varÖzel havayolu hatlarıIçinÇok daha hızlı teslimatDaha normal airmails (3 hafta içinde çoğu ülkede gelmesi), Daha güvenilir hangi sunabilir birDaha iyi gümrükleme. Eğer seçeneğini seçinAli Express Prim Nakliye", Cai Niao olacak sevk bu sipariş için nakliye şirketleri gibiDHL, UPS, Fedex, EMSVb, Tahmini Teslim süresi3-10 iş günü. Ama bazı ülkelerGümrük ücreti veya vergi ödemek. Alıcı tüm ek gümrük ücretleri, aracılık ücretleri, vergileri ve vergi.

R

Müşteri seçim