.

.

Bisiklet Arka Attırıcı Dağ Bisikleti Yol Bisikleti Katlanabilir Bisiklet Alüminyum Alaşım Arka Raydan Iletim Hattı Tüp Uzatma Küvet

Bisiklet Arka Attırıcı Dağ Bisikleti Yol Bisikleti Katlanabilir Bisiklet Alüminyum Alaşım Arka Raydan Iletim Hattı Tüp Uzatma Küvet

₺ 1.99
Stokta

AdetAdetAdetAdetAdetAdetÇiftiAdetAçıklama :
Ürün Adı : Bisiklet Arka Attırıcı Iletim Hattı Tüp Uzatma Tüp
Malzeme : alüminyum alaşım
Ağırlık : 3.1 g/takım
Özellikleri : iletim hattı tüp transit yardımcı olabilir için bisiklet arka attırıcı daha mükemmel ve ark pürüzsüz yapmak. Aynı zamanda süslemeleri bisiklet iyileştirilmesi ile iletim verimliliği.
Alüminyum alaşım malzemeden yapılmış, bu hafif ve yüksek mukavemetli.
Ambalaj Listesi :
1 * dirsek Tüp
1 * yedek Iç Tüp
Ödeme yöntemleri : Eğer üzerinden ödeme yapmak olabilir herhangi yöntemleri yukarıda ve pls yerleşmek içinde 3 gün sipariş yerleştirilir.
Ödeme Aliexpress tarafından doğrulandıktan 24 h içinde ve biz bu bitmiş bir kez sipariş süreci olacak.
Sipariş ise kapalı sayesinde güvenlik nedenleri, Aliexpress iddia göndermek gerekir.
Neden iade sipariş iptali, iade anlaşması veya arabuluculuk anında işlenecek ve genellikle yaklaşık 7-10 iş günü ulaşmak için hesap.Nakliye ve paket : Tüm öğeler kontrol ve göndermeden önce iyi paketlenmiş. Siparişler ödeme sonra 2-5 iş günü içinde bitmiş.
Normal post üzerinden parsel ağırlığı kg 2 sınırlıdır. Biz ayrı ayrı göndermek üzerinde ağırlık 2 kg.
Genellikle yaklaşık 15-60 gün sürer ve bazı uzak alan için biraz daha uzun olabilir.Hızlı nakliye yöntemi seçebilirsiniz parsel er almak istiyorsan, ve bu için nakliye ücreti ödemek gerekir.Yeniden ve geri ödeme : Biz yeniden veya iade parsel kayıp alır, transit sırasında hasarlı veya almak Yanlış öğe. Lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin ve biz size yardımcı olmaktan memnun olacaktır.Geribildirim : Bizim ürün ve hizmet ile memnun iseniz, bize olumlu bir geribildirim bırakın lütfen, biz çok takdir edilecektir.
Yanlış bir şey varsa, eğer geribildirim ayrılmadan önce bize ilk irtibata geçiniz ve biz kadar size yardımcı olmak için her şeyi ince olduğunu.

R

Müşteri seçim