.

.

OnnPnnQ İngiliz Tarzı Gazlı Bez Pet Köpek Elbise Için Sonbahar ve Kış Küçük Köpekler Chihuahua Kaniş Pet Giyim Kostümleri Köpek Tutu etekler

OnnPnnQ İngiliz Tarzı Gazlı Bez Pet Köpek Elbise Için Sonbahar ve Kış Küçük Köpekler Chihuahua Kaniş Pet Giyim Kostümleri Köpek Tutu etekler

₺ 11.99
₺ 23.50
-49 %
Stokta

Onn Pnn Q İngiliz Tarzı Gazlı Bez Pet Köpek Elbise Için Sonbahar ve Kış Küçük Köpekler Chihuahua Kaniş Pet Giyim Kostümleri Köpek Tutu etekler Doğru ölçüm yöntemi köpek boyutu :
1. boyun : Ölçüm çevresi pet giyen yaka pozisyon
Bu pozisyon giysi yaka konumudur. kullanım mezura boyun bir daire, Gevşeklik sadece can koyar bir dizin parmak. daha sonra can kaydetmek için veri.
2. göğüs : Ölçüm nerede evcil hayvanınızın göğüs çıkıntılı olduğunu yer :
Tek daire göğüs etrafında arka tarafından ölçmek için bant. Pls not : Düşürmek saç ve yakın cilt., gevşeklik sadece can koyar bir dizin parmak. daha sonra can kaydetmek için veri.
3. uzunluk : Uzunluğunu Ölçmek hayvanın boyun için kuyruk
Zaman ölçüm, izin gerekir pet standı düz ve düz bakmak öncesinde, ve vücut tamamen konuşlanmış. değil eğil veya prob..
4. giysi göğüs iki ayak pet giysi ana referans uzunluğu, dört ayak pet giysi giysi ana referans arka uzunluğu.
Alışveriş tavsiye : Sizin ölçülen veri pet vücut veri olduğunu. giysi boyutu bakınız boyut grafik üzerinde. seçin büstü büyük 3-5 cm.
Ince elbise büstü olduğunu 3-5 cm daha büyük köpek 'ın büstü, ve kalın kış giysileri büstü olabilir 5-7 cm daha büyük (büyük köpekler daha ödenek koyabilirsiniz daha küçük köpekler)

R

Müşteri seçim