.

.

290 ml El Kumaş Vapur 15 Saniye Hızlı-Isı 1500 W Güçlü konfeksiyon buharlayıcı için Ev Seyahat Taşınabilir Buhar Demir sıcak

290 ml El Kumaş Vapur 15 Saniye Hızlı-Isı 1500 W Güçlü konfeksiyon buharlayıcı için Ev Seyahat Taşınabilir Buhar Demir sıcak

₺ 25.75
₺ 30.65
-16 %
Stokta

1500 W gösterge ışığıEl Demir VapurKonfeksiyon Giyim Vapurları Buhar Ütüler ile Fırçalar Demir Ütü Giysi için Sterilizasyon DezenfekteMini Ev Aletleri
Açıklama :
Bu ürün bir verimli ve çevre dostu ev temizlik ve ütü ürünleri, onun sürekli ejeksiyon yüksek sıcaklık ve yüksek basınçlı buhar ütü için kullanılabilir, sterilizasyon, temizleme, vb haline kolay, ev için uygun, oteller ve açık seyahat.Özellikleri :
1. bağlantı güç kaynağı üretebilir, sürekli, yüksek sıcaklık ve yüksek basınçlı buhar iki dakika içinde. Ev temizleme ve ütü giysi için çok uygundur.
2. ütü : yüksek-sıcaklık güçlü buhar kolayca ütü giysi, perde, çarşaf, yastık kılıfı, vb, özellikle, dikey ütü giysi için gerek (gibi takım elbise, vb), ütü için daha uygun bu ürün ile, ürün ile donatılmış bir ütü fırça, ütü ek olarak, Ama aynı zamanda sterilizasyon giysi ve kaldırma kokuların.
3. sterilizasyon : yüksek sıcaklık ve güçlü buhar öldürebilir zararlı bakterilerin çeşitli hızlı ve temizliğini sağlamak ev.
Temizleme : Yüksek sıcaklık ve güçlü buhar kolayca çözülür ve şerit, yağ lekeleri, kir ve ev ürünleri kalıp yüzeyinde noktalar ve çatlaklar. Ürün ayrıca fırça ile donatılmış, pencere fırça kafası, yüksek sıcaklık buhar ejeksiyon içinde aynı zamanda, can nesneler yüzeyini fırçalayın, temiz, basit ve hızlı, etkisi dikkat çekiyor.
4. su tankı ayırma : kolay söküm ve su ekleyerek, bir dikey asılı vapur makinesi azaltılmış versiyonu, piyasada çok popüler.Kullanım yöntemi :
1. güç kaynağı bağlayın, güç gösterge ışıkları başlar titreşimsiz, ısıtma vücut ısınmaya başlar, göstergesi kadar lights out, kullanabilirsiniz.
2. operasyon sırasında, buhar düğmesine basıldığında ve gevşetti ritmik her 2 saniye, ve büyük miktarda sürekli yüksek sıcaklık ve yüksek basınçlı buhar ön meme üretilen olabilir.
3. anahtarı da vardır otomatik vites, otomatik olarak sürekli sprey.Özellikler : Ürün boyutu : 270*170*110mm/10.63*6.69*4.33"
Ürün ağırlığı : 720g
Ürün malzeme : ABS, PC, elektrikli ısıtma modülü.
Aksesuarlar : uzun saç fırçası, pazen fırça, küçük saç fırçası, ölçüm fincan.
Güç uzunluğu : 2 metre, tam bakır güç kablosu.
Gerilim : 220 V-250 V
Ürün güç : 1500 W/50-60 Hz
Su tankı kapasitesi : 280 m L
Isıtma modu : elektrikli ısıtma tipi.Sprey modu : basın sprey; otomatik sürekli sprey; sabit sıcaklık sprey.Kullanım kapsamı : ütü giysi, gömlek, iç çamaşırı, çanta, kravat, vb.
Ürün fonksiyonları : ütü, nemlendirme, dezenfeksiyon ve sterilizasyonNot :
Hızlı basın, geçici artış buhar hacmi, ama nispeten düşük fırça sıcaklık, fırça buhar yetersiz yapmak olabilir.
Özellikle ütü giysi, bu daha uygun kullanmak için yavaş basınç dışarı buhar, yüksek sıcaklık buhar üretimi sağlamak için, böylece daha kolay olduğunu demir elbise.
Bu normal bir olgudur vücut çalışma sırasında ateş alacak. Bu ürün aşırı sıcaklık koruyucusu ile donatılmıştır. Güvenli ve güvenilir.Notlar :
1. nedeniyle farklı monitör ve ışık etkisi, öğenin gerçek renk biraz farklı olabilir renk resimlerin gösterdi. Teşekkür ederim!
2. sapma ölçme izin verin nedeniyle manuel ölçüm.
1 X El Demir Vapur
1 X Uzun Saç Fırçası Baş
1 X Manuel

R

Müşteri seçim