.

.

WAGO 221-412 413 415 28 adet/kutu Tel Butt Ortak Bağlayıcı Bağlayıcı Klip Hızlı Yalıtım Terminal Bloğu AWG 28 -12

WAGO 221-412 413 415 28 adet/kutu Tel Butt Ortak Bağlayıcı Bağlayıcı Klip Hızlı Yalıtım Terminal Bloğu AWG 28 -12

₺ 8.65
₺ 13.30
-35 %
Stokta

Ürün parametre
-450 v'a kadar voltajlar-32 A 'ye kadar akım-Daha kolay kaldırma kollarına sahip olun.-222 serisi konektörler üzerinde % 40% daha az alan gerektirir.-Sadece yeni konektörler daha küçük değil, aynı zamanda kurulumcuların işlerini kontrol etmesine izin veren net bir bakış açısına da sahipler.-Dahili prob test delikleri-221 ° f'ye (105 ° c) kadar sıcaklıklarda, ortam 140 ° f'ye (60 ° c) kadar kullanılabilir
Emtia malzeme analizi
Tüm tel tipleri için 221 serisi kompakt ekleme konektörü, selefinden (222 serisi) % 40% daha fazla alan tasarrufu sağlar.
Bu tel konektörler, 0.14 ila 4 mm2 (24-12 AWG) arasında ince telli tellerin yanı sıra 0.2 ila 4 mm2 (24-12 AWG) arasında sağlam ve telli teller barındırır. Bu geniş aralık, farklı tel türlerini hızlı ve kolay bir şekilde bağlamanızı sağlar ve çok farklı kesitlerle tellerin köprülenmesini sağlar.
Emtia EkranKullanım yöntemi


Alev geciktirici test

Kullanarak sahneleri

Yaklaşık HizmetiPekin zamanına göre, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz iş günlerinde saat 8 : 00-5 : 00 saatleri arasında. Çalışmayan günlerimizde, siparişinizi doğrudan yerleştirebilir ve istekleriniz için sipariş verebilirsiniz veya mesaj merkezi ile bana bir mesaj gönderebilirsiniz. en kısa sürede size cevap vereceğim. 
Hakkında FotoğraflarTüm bu fotoğraflar gerçek ürünler temelinde alınır. Işık ve ekran çözünürlüğü nedeniyle renk farkı kaçınılmazdır. Sevgili, bunu aldığınızda lütfen gerçek ürüne tabi olun. Ürünlerimizin rengi ile sıkı iseniz, lütfen mağazamızda bir sipariş vermeden önce iki kez düşünün, anlayışınız ve işbirliğiniz için teşekkürler! 
Yaklaşık ÖdemeAliexpress tarafından listelenen tüm ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz. 
Yaklaşık alıcıTeslimat hızını kontrol edemediğimi, teslimat tarihi için bir söz veremediğimi belirtmek isterim. Siparişinizdeki süre, gerçek teslimat süresi değil, tahmini teslim süresidir. Ama ödemeniz aliexpress'in güvenlik kontrolünü geçtikten sonra ürününüzü mümkün olan en kısa sürede göndereceğime söz veriyorum.
Hakkında geribildirimAşağıdaki gibi orta ve negatif geribildirim kabul edilemez : 1. ben ekspres veya hızını kontrol edemez, ancak, lojistik veya teslimat sorunları karşılamak zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz, biz sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız.2. mağazamızda alışveriş, mutsuz hissediyorum hemen bana ulaşın, ben sorunları çözmek ve size keyifli bir alışveriş deneyimi vermek için çalışacağız.

R

Müşteri seçim