.

.

5 pcs 10x10x10mm N35 Neodimyum Mıknatıs Küp Kalıcı NdFeB Süper Güçlü Güçlü Manyetik Mıknatıslar Kare buck Küp

5 pcs 10x10x10mm N35 Neodimyum Mıknatıs Küp Kalıcı NdFeB Süper Güçlü Güçlü Manyetik Mıknatıslar Kare buck Küp

₺ 2.59
₺ 3.45
-25 %
Stokta

Ürün açıklamasıŞekli : YuvarlakMalzeme : Nd Feb
Sınıf : N35
Kaplama : Ni-Cu-Ni (Nikel)
Renk : Gümüş

 
Miktar : 5AdetTolerans : 0.1-0.3mm  Boyutu : 10mm x 10mm x 10mmMax Sıcaklık (derece C) : 80Manyetize yön : her iki ucunda N S kutupUygulamaları :
Akustik alan : hoparlör, alıcı, mikrofon, alarm, sahne ses, araba ses ve böylece.
Elektronik : kalıcı manyetik aktüatör vakum devre kesiciler, manyetik röleleri, metre, metre, ses ölçer, bir küçük indükleme anahtarı, sensörler.
Elektrik alan : VCM, CD/DVD-ROM, jeneratörler, motorlar, servo motorlar, mikro-motorlar, motorlar, titreşim motorları.
Makine ve ekipman : manyetik ayırma, manyetik vinç, manyetik makineleri.
Sağlık : MRG tarayıcılar, tıbbi ekipman, manyetik sağlık ürünleri ve böylece.
Diğer sanayi : manyetize Balmumu, boru kireç çözücü, manyetik fikstür, otomatik mahjong makine, manyetik kilitler, kapı ve pencere manyetik, manyetik bagaj, deri manyetik oyuncaklar, manyetik araçları, hediyeler ve ambalaj.
Nakliye Zaman İpuçları : Tüm paket tarafından gönderilen posta kayıtlı. Takip numarası ile takip edebilirsiniz paketi beslenme durumunun. Nakliye süresi yaklaşık 2050 gün. Çeşitli ülkelerin bir sonucu olarak politikaları ve hava ve diğer nedenlerle. Gönderilen diffrent ülke, nakliye zaman farklı olacak. Herhangi bir sorunuz varsa. Ali mesaj yoluyla bana ulaşın çekinmeyin. Teşekkür ederim! Geribildirim : Negatif geri besleme sorunu çözemez bırakın. Birçok vardır, daha olumlu yolları faz hakkında bu iyi iletişim Aliexpress üzerinden bize mesaj gönderdi lütfen. biz bize sorunu çözmek için en iyi çalışacağız. Teşekkür ederim! Vergi hakkında : Biz size hizmet için elimizden geleni yapacağız. Çünkü özel kurallar her ülkede farklı, Tarifeler ve tüketim vergiler bizim sorumluluk ve biz değiliz bu konu üzerinde soruları cevaplamak için nitelikli. Araştırma lütfen satın almadan önce ülkenin tarifeleri ve ithalat tüketim vergileri .

R

Müşteri seçim