.

.

Taşınabilir 2 LED Paneller Katlanır lightbox Fotoğraf Fotoğraf Stüdyosu Softbox aydınlatma kiti ışık kutusu için iPhone Dijital DSLR Kamera

Taşınabilir 2 LED Paneller Katlanır lightbox Fotoğraf Fotoğraf Stüdyosu Softbox aydınlatma kiti ışık kutusu için iPhone Dijital DSLR Kamera

₺ 12.90
₺ 24.80
-48 %
Stokta

-1.80/piece-57.35/piece Taşınabilir 2 LED Paneller Katlanır lightbox Fotoğraf Fotoğraf Stüdyosu Softbox aydınlatma kiti ışık kutusu için i Phone Dijital DSLR Kamera Özellikleri 100% Marka yeni! Tüm-in-one taşınabilir stüdyo, kullanımı kolay ve sökmeye.
Fotoğraf ışık kutusu fotoğraf meraklıları küçük öğeler için tasarlanmıştır, crafters, sanatçılar, öğrenciler ve diğer çevrimiçi satıcıları, profesyoneller ve ürün reklam müşteriler.
Işık kutusu stüdyo sağlar hızlı ve kolay çekim gibi küçük ürünler takı, aksesuarları, oyuncaklar, saatler, alet ve diğer öğeler.
Araya kendi fotoğraf stüdyosu dakika içinde her yerde, sen açılmak bu led ışık kutusu stüdyo yerleştirin ve herhangi bir yüzey için mükemmel zemin almak için küçük makaleler iş fotoğraf, fotoğraf çekme için onları.
Taşınabilir katlanır snap düğmesi yapı tasarımı, daha uygun yüklemek ve taşımak, dahili led ışık, sağlayan ortalama ışık ve fotoğrafları gölgeler ve yansımaları önler.
6 ile EVA arka (Siyah, Beyaz, Turuncu, Kırmızı, Yeşil, Mavi), ve dahili LED PANEL AYDINLATMA ve USB kablosu (hazırlamak gerekir bir USB şarj aleti, güç bankası, veya USB hub için güç bu).
Mini ve hafif, sadece bir kitap gibi zaman katlanmış, kolay her yerde almak.
  Özellikler KabukMalzeme : PVC Arka planında Malzeme : EVA, olmayan dokuma Kabuk Rengi : Beyaz Renk Sıcaklığı : Soğuk beyaz, 2*5600 K Işık Kaynağı : 2 LED panelleri, 2 ile * 20 pcs boncuk üzerinde Aydınlık : Yaklaşık 2*550 lümen Güç Kaynağı : USB 5 V Liman : mikro usb, evrensel Android cihazın Port Anma Watt : 2*3.5 W Çadır Boyutu : Yaklaşık 24x23x22 cm/9.4x9x8.6 "(katlanmamış) 23x23x1.5 cm/9x9x0.59 "(katlanmış)   Dikkat Izin lütfen 3-5mm boyutu sapmalar nedeniyle manuel ölçüm.   Paketi Dahil 1 x Ana Stüdyo Kutusu(2 ile LED paneller)
1 x Yuvarlak PVC Plaka
1 x Yumuşak Çanta
6 x EVA Arka Planında (6 farklı renk)

1x1-to-2 USB SpKumuKablo (USB2.0 mikro usb için)
1 x Kullanım Kılavuzu

R

Müşteri seçim