.

.

Neewer Siyah NW-35 Metal Süspansiyon Boom Makas kol standı + dahili XLR Erkek + Şok Dağı + masa Montaj Kelepçe

Neewer Siyah NW-35 Metal Süspansiyon Boom Makas kol standı + dahili XLR Erkek + Şok Dağı + masa Montaj Kelepçe

₺ 16.99
Stokta

Ücretsiz Kargo Neewer® Siyah NW-35 Metal Süspansiyon Boom Makas kol standı ile Dahili XLR Erkek, şok Dağı ve Masa Montaj Kelepçe NEEWER tescilli markasıdır. SADECE Yetkili satıcı NEEWER satabilirsiniz altında NEEWER listeleri. Ürün Ambalaj :      Standart Ambalaj
Özellikleri : (1) Dahili XLR Kablo ile makas Mikrofon kol standı + (1) Masa Montaj Kelepçe : * Maksimum yük : Yaklaşık 53 oz/1.5 KG *Bir dahili kadın XLR erkek mikrofon kablosu ile içinde boom arm boru, makas süspansiyon mikrofon standı genel görünüm artırır.Çift-hazırladı silah gücünü ekleyin için standı çok daha ağırlık.Tamamen esnek, sıkıca takın mikrofon her yerde.Için Ideal radyo yayın stüdyosu, ses-over ses stüdyo, aşamaları, ve TV istasyonları, vb. BUNU KAÇıRMAYıN!Malzeme : Metal (1) şok Dağı : Izole fiziksel titreşim gelen en stüdyo kondansatör mikrofonlar, kat, ve standı gürültü.Çap : 1.7 "-2.0"/43mm-50mmMalzeme : Metal Açıklama : Tüm çelik inşaat yapılmış, sağlam ve dayanıklı. * Maksimum yük : Yaklaşık 53 oz/1.5 KG * Announcers' masa monte edilebilir ile Masa Montaj Kelepçe (DAHIL) Için Ideal radyo yayın stüdyosu, ses-ses stüdyo ve böylece üzerinde Not : XLR erkek kadın mikrofon kablosu zaten yüklü boom arm boru artırılması içinde gizli makas süspansiyon mikrofon standı genel görünüm Paket İçeriği :
1 x Makas Mikrofon Dahili ile kol standı XLR Erkek 1 x Şok Dağı 1 x Masa Montaj Kelepçe Not : 1. The Standı Mavi Yeti usb'li mikrofon için Uygun değildir.2. mikrofon ve Pop Filtre resimlerde DAHIL DEĞILDIR.3. şok Dağı Çapı : 1.7 "-2.0"/43mm-50mm.
Resimler :

R

Müşteri seçim