.

.

48 V DC Fantom Güç Kaynağı Kondansatör Mikrofon Bilgisayar Için Ses Hattı ile Vokal Kayıt Stüdyosu Yayın Bırak Shippinig

48 V DC Fantom Güç Kaynağı Kondansatör Mikrofon Bilgisayar Için Ses Hattı ile Vokal Kayıt Stüdyosu Yayın Bırak Shippinig

₺ 20.15
₺ 24.57
-18 %
Stokta

48 V DC Fantom Güç Kaynağı Kondansatör Mikrofon Bilgisayar Için Ses Hattı ile Vokal Kayıt Stüdyosu Yayın Bırak Shippinig (AB tak) özellikleri :
ses kablosunu sağlamak için medya olarak hizmet vermektedir düzgün çalışması için gerekli güç desteği kondenser mikrofon ve ses sinyali iletmek için bir bilgisayara bozulmamış ses kartı veya ilişkili ses cihaz.
stabilize gerilim çift doğrultucu filtre devresi, filtre etkin AC sinyal girişim.
alçak geçiren filtre devre tasarımı, harici ses girişim gürültü of tam koruma.
dengeli güç kaynağı iki grup, dengeli giriş ve çıkış sinyalleri, gerilim dengesi ve istikrar, ortak mod önyükleme inhibisyonu tamponlama fonksiyonu, açık ve kapalı anahtarlama etkisini önlemek için.
harici trafo, böylece elektromanyetik parazitin ses.
açıklama :
yüksek kaliteli alüminyum metal malzeme, pratik ve dayanıklı.
kullanarak ana renk anodize siyah, parlak bir güç ile kılavuz ışık kılavuzu, genel şekli zarif görünümü, bilim ve teknoloji duygusu.
yaygın kişisel kayıt, profesyonel kayıt stüdyosu, radyo istasyonları, yayın programları, derslik, dersler, konferans salonları ve böylece.
özellikler :
malzeme : Alüminyum
renk : siyah
boyutu : 91*87*46mm
güç kaynağı türü : 48 volt phantom güç kaynağı
çıkış noktası : standart dengeli çıkış
giriş noktası : standart dengeli giriş
çıkış gerilimi : DC48 V
güç : ≤5 W
gürültü : ≤1. 8u V
fiş tipi : AB
paket Şunlardır :
1x48 V Phantom Güç
1 x Güç Adaptörü
1x3 m Ses Hattı
notlar :
nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir. biz garanti resimlerde görüldüğü gibi stil aynı.

R

Müşteri seçim