.

.

KEXU BM-800 Profesyonel Mikrofon Kondenser Mikrofon için Video Kayıt Radyo için stüdyo mikrofonu Bilgisayar + Şok Dağı

KEXU BM-800 Profesyonel Mikrofon Kondenser Mikrofon için Video Kayıt Radyo için stüdyo mikrofonu Bilgisayar + Şok Dağı

₺ 15.99
₺ 19.99
-20 %
Stokta

  1 : [KEXU BM800 Yükseltilmiş Versiyonu] KEXU BM-800 Ultra Güçlü. Ile uyumlu Cep Telefonu, Tablet, Bilgisayar, Mac ve Hemen Hemen Tüm Cihazlar! -28d B±2d B Hassasiyet Ses Almak Uzağa. Amplifikatör ile de Çalışmak eğer Eklendi 48 V Phantom Güç Kaynağı.
2 : [Kardioid Pikap modeli için Yayın ve Kayıt] süper-diyafram kapasite mikrofon çekirdek ile Donatılmış ve kardioid kutup pick-up desen en aza indirir arka plan gürültü ve ana ses kaynağı izole. Kesinlikle gereksinimi yüksek kalite yerine getirmek için yayın ve kayıt.
3 : [tak ve Herkes için Uygun Oynamak] 5 V-48 V powered ile en cihazlar ile uyumlu 3.5mm aux-in fiş gibi PC, laptop, cep telefonu-tamamen ücretsiz sürücü, herhangi bir ek yazılım olmadan. NOT : Bazı cihazlar gerekir Kulaklık Adaptörü mic ile çalışmak.
4 : [Nosie Azaltma Daha Iyi Akustik] için dayanıklı şok dağı ile Gel taşıma gürültü azaltır. Anti-rüzgar köpük korumak için yardımcı olur mikrofon karşı rüzgar girişim ve singers' tükürmek. Profesyonel kondenser mikrofon titiz komple elektronik devre kontrolü benimser. Yakalama zengin, tam gövdeli ses kaynaklarından olan önünde doğrudan mic.
5 : [neler Kutusu] 1x Profesyonel Mikrofon, 1x Şok Dağı, 1x Güç Kablosu, 1x Anti-rüzgar Köpük Kap, 1x Kullanım Kılavuzu
Neden KEXU BM800 Mikrofon?
Earamble mikrofon vardır-28d B±2d B hassasiyet ses uzakta almak anlamına gelir. Bu piyasada satılan sadece-45d B±1d B hassasiyet vardır.
Ile uyumlu Cep Telefonu, Tablet, Dizüstü Bilgisayar, Masaüstü Bilgisayar, mac ve hemen hemen tüm cihazlar daha güçlüdür diğer BM800.
Biz söz 18 ay garanti ve 0% müşteri şikayet. Herhangi bir sorun plz bize ulaşın ve size yardımcı olacak tüm yol.
Kolayca ve Hızlı Bir Şekilde Başlamak
Tak & Çalıştır tasarım yazılım tarafından rahatsız asla tekrar. 5 V-48 V hemen hemen her türlü ile uyumlu desteklenen cihazlar kullanmak.
Zaman Kullanarak Sizin için Inanılmaz Ses getirmek
Kardiyoidler polar pick up desen benimser, titiz komple elektronik devre kontrol ve altın kaplama diyafram kapsül mikrofon en iyi ses sağlar.
Ne Alacak
1x Profesyonel Mikrofon, 1x Şok Dağı, 1x Güç Kablosu, 1x Anti-rüzgar Köpük Kap, 1x Kullanım Kılavuzu
Plz Not :
1. bazı cihazlar gerekir ekstra KULAKLıK ADAPTÖRÜ ile düzgün çalışması için mikrofon gibi bazı Apple Cihazları ve cihazlar tek Ses Portu ile
2. mikrofon ses bağlantı noktası için olduğunu hangi kaynağı 5-48 V güç (en cihazlar bunu yapabilirsiniz) güç olmadan bir port için kullanılan olamaz. Eğer ekstra bir 48 phantom güç kaynağı gereklidir için kullanılan bir hiçbir güç cihazı.
3. eğer mikrofon cihazınıza kullanılamaz, plz olmadığını kontrol cihazı set kendisi ile doğru mikrofon vardır çünkü bazı cihazlar kurmak gerekir onun ilk anda mikrofon
4. ekleyebilirsiniz daha iyi ses kalitesi istiyorsanız bir USB Ses Kartı
5. If için kullanılan bir yüksek güç amplifikatörü plz eklemek ekstra bir 48 fantom güç kaynağı sürücü
6. Plz bize ulaşın herhangi bir sorun ile onun kullanarak. Biz tüm yol yardımcı olacaktır

R

Müşteri seçim