.

.

Bilgelik İncil Ayet Ile Bu Iyi BENIM Soul Yazı Imi Alıntı İnanç İlham Kadın Erkek Hıristiyan Imi Klipleri Hediyeler

Bilgelik İncil Ayet Ile Bu Iyi BENIM Soul Yazı Imi Alıntı İnanç İlham Kadın Erkek Hıristiyan Imi Klipleri Hediyeler

₺ 1.82
₺ 2.28
-20 %
Stokta

Bilgelik İncil Ayet Ile Bu Iyi BENIM Soul Yazı Imi Alıntı İnanç İlham Kadın Erkek Hıristiyan Imi Klipleri Hediyeler GERIBILDIRIM 1. bizim ürünleri ve hizmetleri ile memnun iseniz, olumlu geribildirim bırakın lütfen ve5 yıldız . Ve5 yıldızIçinAyrıntılı değerlendirmeSipariş. Kez göstermek bize ekran görüntüsü hem5 yıldız , Size5%INDIRIM Sonraki sipariş için.
2. memnun değilseniz bizim ürünleri, lütfen Eğer negatif geribildirim önce bize ulaşın veya ayrıntılı değerlendirme yapmak. Garanti100%  Sizin için herhangi bir sorunu çözmek. NAKLIYE YÖNTEMI GIRIŞ Bizim iş akışı listesi aşağıdaki gibi, Garanti eder bizim müşteri olsun 100% nitelikli ürünleri. Nakliye Yöntemi : 1. tüm öğeleri ücretsiz gönderim tarafındanYanwen Ekonomik Hava Posta.Sonrası hava posta etrafında 20-45days, bazı coutry olacak 20-60 gün sürer. Biz sağlamak50% indirim için E-paket express,40% indirim içinÇin Post Kayıtlı Hava Posta, 50% indirim için Rus Hava Post (bazı siparişler ücretsiz kargo), ve Fedix için 40% indirim, EMS ve DHL express.  PurChase Notlar : Çin Post Olağan Küçük Paket ArtıIzleme hizmeti vermeyecektir. Eğer 15 $ daha fazla satın alınan mal biz onları gönderme olacak Çin Post Kayıtlı Hava Posta ile ücretsiz, ve Eğer 120 $ daha fazla satın alınan mal biz DHL onları gönderme express ile ücretsiz!
2. Do Adres ve Telefon Numarası onaylayın hangi bize bırakın. Telefon Numarası çok önemli zaman sizinle irtibat kurabilirsiniz postane için, çok nazik gereksiz rahatsız önlemek için dikkatle kontrol edin ve kayıp size getirebilir. 3. müşteriler herhangi bir özel ücretleri, ithalat ücretleri ve görev vergileri ilçe tarafından biz kaçınarak yardımcı ya da özel ücretleri azaltmak tarafından olarak öğeleri "hediye "veya faturada düşük bir değer beyan. Ben

R

Müşteri seçim