.

.

162 cm Teleskopik Çubuk Araba Elbise Askısı Giyim Çubuk Bar Konfeksiyon Raf Tutucu

162 cm Teleskopik Çubuk Araba Elbise Askısı Giyim Çubuk Bar Konfeksiyon Raf Tutucu

₺ 19.92
₺ 20.97
-5 %
Stokta

açıklama : ►The genişletilebilir giysi elbiselerini bar bir dizi asmak için izin verir ve şeyler somewhere kapalı iken. bu elbiselerini tutar bakmak kırışıklık-ücretsiz ve derli toplu.
►The genişletilebilir in için 34 in 62 gelen giysi bar uzatabilirsiniz. bu asılı için daha fazla alan sağlar ve mükemmel uyum çoğu araçlar için. bu özellik yapar bu giysi bar evrensel fit.
►The genişletilebilir giysi bar kauçuk sapları vardır ve bölücü yüzükler. bu sağlam elbiselerini tutar ve veya vardiya düşmek olmaz yerlerde inişli çıkışlı bir durumunda ve dalgalı sürmek.
►The genişletilebilir giysi bar premium kalite sağlam metal yapılır kolayca viraj veya kırmak olmaz. birden değişen giysi ağırlık taşıyabilir. onun yüksek dayanıklılık uzun bir süre için size hizmet edebilir.
►The genişletilebilir giysi bar yüklemek kolaydır. hızla bar Çift Montaj Askıları vardır eklemek iç tutamaklar ve giysi kanca, hangisi mevcuttur.
açıklama
In-Araba Genişletilebilir Giysi Çubuğu-Klasik Siyah Premium Kalite Genişletilebilir Giysi Bar
In-Araba Genişletilebilir Giysileri ile ► Bar, kelimenin tam anlamıyla arabanızda dolaba getirmek. eğer bir sürü kıyafet getiriyoruz ve onları istediğiniz bakmak için Kırışık-Ücretsiz ve Derli Toplu, bu sizin için öğe. bu sizin giysi bir dizi asmak için izin verir ve şeyler somewhere kapalı iken. bu ile, Gardırop her zaman değiştirebilirsiniz, her yerde!
► genişletilebilir in için 34 in 62 gelen giysi bar uzatabilirsiniz. bu asılı için Daha Fazla Alan sağlar ve mükemmel uyum çoğu araçlar için. bu özellik yapar bu giysi bar Evrensel Fit. genişletilebilir giysi bar Yüklemek Kolaydır. hızla bar Çift Montaj Askıları vardır eklemek iç tutamaklar ve giysi kanca, hangisi mevcuttur.
► genişletilebilir giysi bar Premium Kalite sağlam metal yapılır kolayca viraj veya kırmak olmaz. birden değişen giysi ağırlık taşıyabilir. onun Yüksek Dayanıklılık uzun bir süre için size hizmet edebilir. genişletilebilir giysi bar Kauçuk Sapları vardır ve Bölücü Yüzükler. bu Sağlam elbiselerini tutar ve veya vardiya düşmek olmaz yerlerde inişli çıkışlı bir durumunda ve dalgalı sürmek.
 paket Içeriği :
1xklasik Siyah Premium Kalite Genişletilebilir Giysi Bar
   1. tam adresini ve adını bırakın Lütfenonline sipariş zaman. 2. ürün detay sayfasında Nakliye ve ödeme, ve teslimat bilgileri göreceksiniz. gerekli bilgileri girerek nakliye maliyetini hesaplamak.
3. Time transit : Transit zaman farklı sevkiyat yöntemleri ile değişir.

rus Hava Approx.15-28 Iş günü 4. Item İşlem Süresi : belirli bir düzen için işlem süresi, ürün tipi ve stok değişir durumu. çoğunlukla,işlem süresi 1 ila 4 iş günü olabilir görüşleriniz bizim iş geliştirme çok önemli olduğunu.

R

Müşteri seçim