.

.

10x Vauxhall Opel Corsa C için Dış Tekerlek Arch Trim Klipler bağlama

10x Vauxhall Opel Corsa C için Dış Tekerlek Arch Trim Klipler bağlama

₺ 1.82
₺ 2.05
-11 %
Stoktaürün Detay : bu türlerinden kullanılan olmayabilir bu yüzden ihtiyacınız olanlar-pic kontrol etmek gerekir ilk olduğundan emin olmak için özellikle ihtiyacınız olanlar, eğer SATıN DONT sonra kontrol etmek eski bir klip var dont-EĞER BIZ DEMEK GIBI YAPMAK yanlış olanları almazsınız.
10 adettekerlek Arch Trim Kliplerolarak Kullanılan : içinVauxhall/Opel Corsa ve Combo vanmodelAMA HEPSI DEĞIL
parça Numarası : 122920

BÖYLECE KULLANıLAN KLIP BIRDEN FAZLA TÜRÜ VARDıR NE GEREK SATıN EMIN OLUN!!!!!
BU DONT FIT TÜM MODELLER-YANI ESKI KLIPLER ILK KONTROL OLDUĞUNDAN EMIN olmak IÇIN SATıN ALMADAN ÖNCE IHTIYACıNıZ OLANLAR
nakliye : siparişler genellikle işlenmiş ve 5 iş günü içinde sevk edilecektir. biz hizmet için EUB kullanın ABD ve Hava Mail'in posta servisi ile diğer ülkeler ve onlar almaya karar zaman zaman bir ulusal veya bölgesel posta var grev. böylece akılda lütfen bazen gecikme olabilir sizin öğe size teslim ediliyor.İade Politikası : biz sadece kabul İade öğe hatalı olduğu kanıtlanmış, çoğu durumda biz doğrudan bir yedek göndereceğiz. biz bu yerine getiremiyor ise biz size iade söz iade madde aldıktan sonra. biz nazik e Bay mesaj yoluyla bizimle irtibata istiyoruz ihtiyacı hissediyorum gerekir bir öğeyi döndürmek.ödemeler : biz sadece Pay Pal kabul, hemen ödeme gereklidir. Pay Pal emin yapımında en hızlı ve en güvenli yolu hem herhangi bir dolandırıcılık tür partiler korunur.

R

Müşteri seçim