.

.

Yeni Elektrikli Uzaktan Kumanda Su Boncuk Klip su mermisi Topu Bomba Açık CS Ekipmanları-Yeşil

Yeni Elektrikli Uzaktan Kumanda Su Boncuk Klip su mermisi Topu Bomba Açık CS Ekipmanları-Yeşil

₺ 43.44
₺ 59.50
-27 %
Stokta

Elektrikli Uzaktan Kumanda Su Boncuk Klip su mermisi Topu Bomba Açık CS Ekipmanları-Yeşil
Özellikleri :

. 100% marka yeni ile yüksek kalite.
. Kalite kalın ABS malzemeden yapılmış eoc dostu, güvenli ve zararsız, anti-darbe, şekil dışında olmak kolay değil veya kırık.
. Su mermisi kilidi kaldırmak klip, klibi açın ve içine su boncuk bir sürü dökün; eğer itme yukarı ışıklık su mermisi of klip koyabilirsiniz, su az miktarda boncuk; hiçbir kısıtlama özellikleri su boncuk, Ayrıca kullanım un yerine su boncuk.
. Gerçekçi modelleme, toplamak için eğlenceler için uygun veya kullanmak Canlı CS oyunları, taktik seçim bol getiriyor ve eğlence dolu.
. Ürün emniyet anahtarı ile donatılmış, kullanmak için güvenli ve daha güvenilir ve emniyet anahtarı kaldırmak gerekir önce kullanmak.
. Bağımsız 2.4 Ghz uzaktan kumanda modülü uzaktan kumanda ve esnekliği tutar değil birbirine engel, uzaktan mesafe vardır 40 m 60 m için zaman açık anda hiçbir girişim vardır.
. Su boncuk bomba patlayacak kontrolü altında bir anda uzaktan kumanda, ve dağınık aralığı yaklaşık 6-8 m.
. Ürün sadece uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir, çekiş tarafından da açılabilir; iz su boncuk hat bomba delik, zaman insanlar tarafından geçmek ve çizgi çekin, su boncuk bomba açık olacak.
. Taktik braketi üzerinde su boncuk bomba taktik düzeni için uygun hale getirir, ve braket 360 derece dönebilen, açık veya kapalı up olabilir, kolay taşımak için.
. Dahili 4.4 v 400 m Ah şarj edilebilir pil ve USB arayüzü yapmak su boncuk bomba bilgisayar ile bağlanabilir veya telefonu şarj fişi şarj etmek; pil korumalı olmalıdır yangın, ısı ve nem, pil tarafından ıslak su, su iyice silin, ve sonra kullanın; Uzaktan kumanda ile kullanmak gerekiyor 2 adet AA pil (değil donatılmış, lütfen kendiniz hazırlamak).
. Ürün üzerinde kalabalık için uygun 14 yaşında.
Özellikler :
. Renk : Yeşil
. Malzeme : ABS + elektronik bileşenler
. Ürün Ağırlığı : 950g
. Paket Boyutları : 35*25*5 cm
. Paket Ağırlığı : 1000g
. Ambalaj : karton kutu
Paket İçeriği :
. 1 x su mermisi Klip
. 1 x Uzaktan Kumanda
. 1 x olta

R

Müşteri seçim