.

.

100mm 4 inç kuru veya ıslak elmas 3 adım parlatma pedleri Premium Elmas Granit Parlatma Aracı Mermer Beton Taşlama

100mm 4 inç kuru veya ıslak elmas 3 adım parlatma pedleri Premium Elmas Granit Parlatma Aracı Mermer Beton Taşlama

₺ 11.85
₺ 15.59
-24 %
Stokta

ÜRÜN BILGILERI Kuru/ıslak elmas 3 adım parlatma pedleri, son ürünleri, yüksek yoğunluklu hamile elmas cips yastıkları ile., ekstra agresif parlatma performansı vardır. 1 adım aynı yapabileceğini workof geleneksel pedleri 2 veya 3 adımları. bizim kuru kullanarak 3 stpe parlatma pedleri, size zaman kazandıracak ve maliyetleri. standart kum Kum 1, Kum 2 ve Kum 3. daha fazla ihtiyacınız varsa kaba kum (Kum 0 #) veya Buff pedleri, detaylar için lütfen bize ulaşın. Ürün NO. : SO4 WS10003 Çapı : 4 inç (100mm) Miktarları : 3 adet/takım/karton Çalışma Kalınlığı : 2.5Mm Kum : Kum 1 #-Grit 2 #-Kum 3 # Özellikleri : 1, 3 adım parlatma pedleri yerine 7 adım çalışma geleneksel pedleri 2, kuru/ıslak su olmadan kullanarak için granit, mermer ve Mühendislik taş 3, iyi parlatma sonuçlar olmadan herhangi bir renk üzerinde sol taş Uygulama : 4 inç 100mm elmas kuru 3 adım parlatma pedleri ile eşleşen el makine için uygun kullanılan kuru parlatma granit, marlbe, engineeried taş vb. Biz tavsiye alabilir 4500 rpm daha iyi parlatma sonucu.DıŞ ÇAPı (MM) : 100mm BOYUTU : 4 inçKUM : Grit1 #, Kum 2 #, Kum 3 #KALıNLıĞı : 2.5mm Tavsiye RPM : 4500 KALITE : Bir Sınıf PED MALZEME : Reçine + Elmas PARLATMA PEDI (KURU VEYA ıSLAK) : Kuru/ıslakÜRÜN NO. : SO4 WS10003 UYGULAMA : Granit, Beton, Mermer, Mühendislik taşMASTER PAKETI/AĞıRLıK (KG) : 3 adet/takım, 0.12kgs/setAYRıNTıLARı GÖSTER ŞIRKET PROFILI Solidure inc. Işleme için elmas araçları sağlar doğal taş, mühendislik taş ve beton.
Bizim ürünleri dahil elmas bıçak, elmas tel testere, elmas parlatma pedleri, çekirdek matkap ucu ve diğer realited işleme elmas araçları kesme için, sondaj ve parlatma taş ve inşaat kullanımı üzerinde.
Biz devam sağlamak için en yüksek kalite ile en düşük fiyatları ve müşterilerimize faydaları geçmek. Aynı zamanda, biz de matain bizim bütünlüğü bizim en çeşitli hizmet sunmak için yeteneği.

R

Müşteri seçim