.

.

JelBo Tel Striptizci Koaksiyel Çok Amaçlı Pense Çok Fonksiyonlu Kablo Soyma Kesici Takım Döner Coax Stripper Ağ Aracı Pense

JelBo Tel Striptizci Koaksiyel Çok Amaçlı Pense Çok Fonksiyonlu Kablo Soyma Kesici Takım Döner Coax Stripper Ağ Aracı Pense

₺ 2.00
₺ 2.85
-30 %
Stokta

Jel Bo Tel Stripper Pense Çok Fonksiyonlu Elektrik Pense Kablo Stripper Kesici Takım Döner Coax Kablo Aracı Sıyırma Pense Tel Striptizci Jel Bo tarafından : Malzeme : yüksek darbe malzeme. Bu ekonomik ama yüksek performanslı. Özellikleri : Bu set çeşitli kesme derinlikleri farklı kablolar göre. Tasarım : Çift taraflı tıraş bıçakları, koaksiyel kablo striptizci. Tamamen ayarlanabilir ve değiştirilebilir bıçaklar. Parametre : Ürün adı : Tel Stripper ② Pense malzeme : Paslanmaz çelik ③ Kolu malzeme : Plastik ④ Renk : Gri ⑤ Pense tipi : kombine pense TamUzunluğu : 98.5mm⑦ Pense kolu uzunluğu : 44.3mm⑧ Sıyırma çapı : 4/6/8/12mm ☢ Not : Çünkü ürün uzunluğu elle ölçülür, izin lütfen 3-4mm hata. Sağ uygulama veya koleksiyonu kullanın lütfen. Ambalaj Içerir : 1 xTel Stripper Abd-Jel Bo hakkındaYüksek Performans Ürün Bizim mağaza, biz yüksek kaliteli ürünler sunmak için garanti ile sizin için iyi bir fiyat. Biz çöp için satış ucuz kaynağı, sadece satın sağlamak için dayanıklı ve maliyet-etkin ev geliştirme ürünleri bizden.Profesyonel Hizmetleri Bizim mağaza, bizim ürünleri hakkında herhangi bir şüpheniz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. Ürünü aldıktan sonra, kullanımı hakkında herhangi bir sorunuz varsa yöntemleri ve ürün performansı, biz profesyonel bakmakta, satış hizmeti.
Tüm sevgili arkadaşlar, sipariş vermeden önce bana okuyunuz.
Genel olarak, biz faturada gerçek fiyat ilan edecek/fatura, varsa gümrük tarife, ücretleri sizin tarafınızdan ödenecektir. Biz olmaz ayı gümrük tarife. Özel istekleri varsa, lütfen bize ulaşın.
Sevkiyat seçeneği, eğer DHL seçerseniz, biz DHL uzaktan maliyeti dahil değildir, gümrük tarife, veya herhangi bir komisyon tarafından tahsil DHL için gümrükleme ücreti veya depo depolama maliyeti.
Parsel açmak zaman varlığını posta personel. Eğer parsel hasarlı veya boş (çalıntı), sormak lütfen sağlamak için postane resmi belge, özellikle iddia isteği kağıt.
Eğer bizim ürünleri satın bizim aşağıda listelenen koşulları kabul adına, biliyorum lütfen!
Satın almadan önce, adres emin olun, posta kodu ve iletişim bilgileri doğru (Rusya Federasyonu alıcının tam adını tamamlamak zorundadır), alıcı önlemek için parsel almak değil.
Ürünleri satın alırken renk ve çeşitli koleksiyonu, lütfen not gerekli, uyarı olmadan, o rastgele göndermek!
Dükkan reklam resimler ayni alınır, nedeniyle farklı gruplar üretilen ürünler ürün renk ve ambalaj farklılıklar var neden olabilir, kabul edemez eğer, satın almayın lütfen tüm ürünler, ayni hakim alınan lütfen.
Bizim alındığı zaman döneminde bağlılık, biz mal 'almak değil 'did sunulan alıcı kabul etmiyoruz anlaşmazlık, eğer harcamak değil uzun bir süre için bekleyen bu, gereksiz anlaşmazlıkları önlemek için satın almayın lütfen. Belirsiz var bilmek istiyorsanız, lütfen aşağıdaki simge tıklayın.

R

Müşteri seçim