.

.

Yedek 8.4 v 4000 mah Şarj Edilebilir Pil Paketi LED Bisiklet Far & Bisiklet Işık Bisiklet Lambası

Yedek 8.4 v 4000 mah Şarj Edilebilir Pil Paketi LED Bisiklet Far & Bisiklet Işık Bisiklet Lambası

₺ 8.35
₺ 13.25
-37 %
Stokta

için yedek 8.4 V 4000 m Ah Şarj Edilebilir Pil Paketi Far & Bisiklet Işık ana Özellikleri : -geniş çalışma sıcaklık aralığı.
-hayır bellek etkisi.
-güvenilir hizmet ömrü.
-uzun ömürlü performans.
-hiçbir kaçak durumu.
-standart işletim koşulu altında hiçbir patlama. özellikler : fonksiyon : için Yedek pil paketi Bisiklet Işık Far Bisiklet Başkanı Torchana Özellikleri :
-geniş çalışma sıcaklık aralığı.
-hayır bellek etkisi.
-güvenilir hizmet ömrü.
-uzun ömürlü performans.
-hiçbir kaçak durumu.
-standart işletim koşulu altında hiçbir patlama.bu Pil Paketi Makyaj : 6 piller Oluşurvoltaj : 8.4 Vkapasite : 4000 m Ahçalışma Süresi :
-3 ~ 4 saat çalışabilir (ortada modu için 1 x CREE XM-L T6 LED)
-1.5 ~ 2 saat çalışabilir (ortada modu için 3 x CREE XM-L T6 LED)ağırlık : 258gboyut (U x g x D) : 65mm x 56mm x 36mm uyarılar ve İpuçları :
-pozitif ve negatif ters asla.
-asla kullanmayın veya yüksek sıcaklık altında pili tutun. aksi takdirde neden pil ısı, yangın veya kaybetmek bazı fonksiyonu içine almak ve ömrünü azaltır. ve su içine pili atmak asla, yangın veya ısıtma makinesi. uzun süreli depolama için önerilen sıcaklık 10-45℃ olduğunu.
-güçlü statik altında pili asla kullanmayın ve güçlü manyetik alan, aksi takdirde cihazı koruyan yok edecektir.
-eğer pil tuhaf koku yayarlar, ısıtma, kullanarak sırasında bozulma veya herhangi bir unconventionality görünür, depolama veya şarj işlemi, cihazdan veya şarj ve dışarı alınız kullanarak durdurmak.
-şarj öncesinde, tamamen kontrol insulativity, fiziksel durumu ve yaşlanma durumu, kırılması ve yaşlanma vardır izin asla beri; paketi gerilimi 5.6 V daha az olmamalıdır. değilse, bu anormal ve bu pil paketi şarj edilemez.
-pil yarısında shored SOC olmalıdır. şarj edilmesi gerekiyor kez kullanım değilse sürece yarım yıl için.
-pil sızan varsa, elektrolit gözlerinin içine almak, yoğurun etmeyiniz, su yıkama tarafından eyes ve hastaneye göndermek.
-kesti asla pil ile tırnak veya diğer kenar aracı; hurda pil olmalıdır döndü tedarikçisi ve geri dönüşüm istasyonu tarafından işlenir.paket Ağırlığı : 237 G/8.36 Grampaket Boyutları (L * W * H) : 90*65*40 MM/3.54*2.56*1.57 InçEPC_LEF_916paket Şunlardır : 1 x Pil Paketi BIZ Söz : 1. tüm ürünler marka yeni hi-tech gelen fabrika doğrudan. Bu yüzden onları satmak toptan fiyat.2. ürünleri sevk önce, biz test edecek ve yapmak bir çift kontrol, böylece biz ürün kalitesini sağlamak olabilir.3. tüm ürünler tarafından garanti 1 yıl garanti için hangi onarım, iade veya değiştirme. Eğer herhangi bir sorun veya yetersiz kullanarak bizim ürünleri ile, çekinmeyin lütfen bize ulaşın, biz samimiyet ile sorunları danışın. Böylece bizim dükkanda alışveriş yapmak için emin lütfen.

R

Müşteri seçim