.

.

Bilgisayar yazılımı online USB cihazı DC deşarj Yük dirençleri QC2.0/3.0 MTK-PE Tetik Gerilim Akım Monitör Pil Kapasitesi

Bilgisayar yazılımı online USB cihazı DC deşarj Yük dirençleri QC2.0/3.0 MTK-PE Tetik Gerilim Akım Monitör Pil Kapasitesi

₺ 22.99
₺ 45.97
-50 %
Stokta

Fabrika doğrudan marka doğrudan satış hoş geldiniz! Hi DANCEHigh-end kullanıcılar bilgelik seçin!Daha fazla seçenek : -31.50/piece-5.85/piece-39.58/piece-15.70/piece müşteri Uygulama Adresi : https : //mysku.ru/blog/aliexpress/52837.htmlorijinal üreticileri doğrudan satış : ekspres lojistik ulaşım sicili vardır kullanarak, hızlı ve güvenli & conve-nient, sorgu izlemek web sitesi : www.17track.net/enhttps : //global.cainiao.com tabii, fiyat biraz daha yüksek olacak, ama bir beş yıldızlı hizmet alabilirsiniz! alışveriş daha güvenli ve daha rahat olduğunu! yazılım indirme adresi : http : //www.mediafire.com/folder/pdgkhpy48l14e/EBD-35 WEBD-USB mobil güç kaynağı test edilmesi için özel bir USB ve şarj kafa yük, QC ve MTK anlaşması için destek şarj gerilim tetik algılama ve USB şarj gerilim akım ölçümleri. (EB tarafından yazılım online kullanımı) açıklama :
-kategori : Mini end (ihtiyaç TTL çevrimiçi tel), Mikro end (iç çevrimiçi transferi)
-dekorasyon ve inşaat : testi enstrüman
EBD-USB özel bir USB küçük yük test mobil güç ve şarj için kullanılır. gerilim tetik algılama şarj destekler ve USB şarj gerilim akım algılama QC ve MTK anlaşması için uygun.
-tedarik güç : çevrimiçi USB güç kaynağı (5 V)
-voltaj aralığı : 0.05-20 V
-akım aralığı : 0.05-4.000 A
-Test modu : sabit akım deşarj, QC2.0 için/3.0 tetik, MTK-PE tetik, USB akım gerilim algılama
-Max güç : 35 W
-bilgisayar kontrol yazılımı : destek EB online yazılım test (bilgisayar kontrolü, eğrisi çizim, ölçme datum düzeltme, cihazı firmware yükseltme, güç akım testi, vb)
şartname :
1. Download EB V1.85 Inşa 1018 yazılım ve PL 2303 sürücü, sırasıyla ve yükleyin.
2. Connect ile bilgisayara EBD-USB Micro USB (veya Mini USB online tel)
3. Find bilgisayarın içinde ilgili port aygıt yöneticisi (yazılım talimat diyagram başvurabilirsiniz)
4. Open EB yazılım, ilgili port seçin, test uygulamak ve cihazı bağlayın
garanti talimat : kaza hasar için bir yıl garanti (online tel olmadan)
1. Taşıma sırasıyla her iki tarafça ödenen bir ay satın aldıktan sonra
2. Taşıma alıcı tarafından ödenen bir ay satın aldıktan sonra
3. Cihazlar üzerinde garanti hala sürdürülebilir. biz sadece şarj için ücretleri değiştirme parçaları, taşıma sırasında alıcıya geliyor.

paket listesi :
1 x EBD USB Boşaltma Için Yük QC3.0 MTK-PE Tetik Gerilim Akım Kapasite Tester

R

Müşteri seçim