.

.

Çerçeveli Sunset çiçekler Modüler resimleri Modern Ev Dekorasyon Oturma Odası ya da Yatak Odası Kanvas Duvar resim

Çerçeveli Sunset çiçekler Modüler resimleri Modern Ev Dekorasyon Oturma Odası ya da Yatak Odası Kanvas Duvar resim

₺ 8.47
₺ 22.89
-63 %
Stokta

Panel boyama, resim sergisi için duvar, kar resim sergisi, duvar boyama, resim çerçevesi boyama, canlı resimleri,Baskılı boyama,Картины по номерам Note1 : 1 inç = 2.54 cm, 1 cm = 0.39 inç
Note2 : Biraz renk farkı olabilir, çünkü bilgisayar monitörü ayarları. Note3 : Bu boyama güçlü ve güvenli bir sedye sevk edilecektir, satıcı herhangi bir kayıp veya hasar için sorumlu olduğunu.Boyama Boyutu/Taille de peinture : Size1 : 12x24inchx2 12x32inchx2 (30x60cmx2, 30x80cmx2)Size2 : 8x16inchx2, 8x24inchx2 (20x40cmx2, 20x60cmx2)Diğer boyutu boyama gerekiyorsa, bana bilinen izin çekinmeyin lütfen.Malzemeler/Milieu : Kalın TuvalMarkaYendi SanatDetay : Gergin, arkasında çerçeveli, asmak için hazır.
Hiçbir çerçeve, sadece tuval
Tekniği : Yüksek Hassas Baskı

Rekabetçi FiyatlandırmaBiz her zaman en düşük fiyatlarla mümkün iken asla kaliteden ödün. Sarılmış ve dayanıklı ahşap çerçeve üzerinde gergin, asmak için hazır, hiçbir ek çerçeveleme gerekli. Gerekli aksesuarları asılı için boyama ile birlikte paketlenmiş vardır.Asılı TalimatlarıBoyama asmak için istediğiniz yeri seçin. Askı yerleştirin böylece kanca yukarı bakacak olduğunu.Çekiç tırnak içine sıkıca duvar uzay, duvar zarar için dikkatli olmak.Resim asmak üzerinde kanca.

R

Müşteri seçim