.

.

Yağ boya boya, boya tuval, pembe ağacı ve kuğu manzara, boyama renklendirici tarafından numaraları

Yağ boya boya, boya tuval, pembe ağacı ve kuğu manzara, boyama renklendirici tarafından numaraları

₺ 3.81
₺ 4.48
-15 %
Stokta

Sevgili arkadaşlar, teşekkür ederim satın almak için mağazamızda diy boyama, biz kabarcık çanta ve koymak iyi paketi olacakGüzel hediyeler, Daha sonra hızlı bir şekilde size teslim!!!ÖzelliğiBoyutu : 40x50 cm*Marka : YIKEE tarafından diy yağlıboya numaraları*Adı : Ile boyama numaraları*Her kiti dahil : 3 adet fırçalar, 1 set pigment, 1 pc hattı tuval*Fonksiyonu : Bir yeni sıcak hobi için genç ve yaşlı, yayın alabilirsiniz, basıncı azaltmak ve kazanç başarılı anlamda yoluyla Yapma bir boyama, ve sonra çerçeve ev süslemek için. aynı zamanda bir iyi aktivite çocuklar ve ebeveynler için birlikte.Bize katılın! YIKEE ile bir sanatçı olmak ~~~ fazla 5000 mağazamızda resimler seçtiğiniz için1. toptan ve drop shipping hem karşıladı?
Biz fabrika-doğrudan satış. toptan veya perakende için, biz teklif indirim veya ücretsiz express kargo sürer sadece 3-7 gün gelmesi.
Damla nakliye için, biz indirim sunacak, ve biz doğrudan müşterilerine mal göndermek olabilir ve eğer bize hakkında bilgi bırakın olmaz için gibi.
 
2. nasıl parça benim parsel?
Flollowing üzerinde parsel izleyebilirsiniz kullanarak web sitesi takip numarası : 17track.net/en (açmak için tarayıcı kopyalanan)
 
3. ben ne yapabilirim zaman satın koruma zaman tükeniyor?
Satın alma koruma zaman tükeniyor, lütfen bize ulaşın ve biz bunu uzatmak için yardımcı olabilir. Böylece para hesabıma gitmek olmaz.
 
4. bizim renkler hakkında.
Yaklaşık 20-28 renkler
 
5. bitmiş boyama olacak tam olarak aynı bizim orijinal resim?
Renk farkı var olacak zaman pigment üretim, ama bizim tasarımcı fotoğraf daha iyi yapmak için en iyi çalışacağız, ayrıca olacak boyutu (1-2 cm) tarafından farkı tuval.
 
6. Can ben benim kendi fotoğraf
Evet, biz kendi fotoğraf. lütfen bize fotoğraf göndermek -13.01/piece-13.01/piece-65.66/piece-19.38/piece-64.61/piece-13.01/piece-13.01/piece-13.01/piece Sevgili arkadaşlar, teşekkür ederim satın almak için mağazamızda elmas nakış, biz kabarcık çanta ve koymak iyi paketi olacakGüzel hediyeler, Daha sonra hızlı bir şekilde size teslim!!! ÖzelliğiBize katılın! Bir sanatçı olmak ileYIKEE~~~ Fazla5000 resimlerBizim mağaza seçtiğiniz için Bitmiş boyama gösterisi

R

Müşteri seçim